הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שישי, 20 במרץ 2009

הכנת צמיד מגליל נייר טואלט

פרויקט מהיר, כייפי,מחומרים זמינים, שמתאים לקטנים. מצויין לפעילות נעימה ומשותפת של ילדים עם או בלי מבוגר מנחה.
הצמיד מתבסס על צורתו המתעגלת של גליל נייר טואלט. כאשר צביעתו באקריליק מוסיפה קשיחות שמשמרת את הצמיד. ניתן להכין כאלה, בהמונים ולקשט במה שבא ליד: כפתורים, סרטים, מדבקות, צביעה, שאריות בדים וניירות. אז קדימה לסדנה:החומרים:
דבק פלסטי
מספריים רגילות
מספריים דקורטיביות* (אופציונאלי)
מכחול
צבעי אקריליק (גם גואש בסדר)
מחורר
שאריות בדים
סרטי סטן, אורגנזה (תשמרו את אלו שבאים עם המתנות....)
כפתורים, אבקת נצנצים, פאייטים, נוצות, מה שבא לכם


לגזור את הגליל לאורכו


לגזור לרוחבו לפי רוחב צמיד רצויהדגמה של גזירה עם מספרים זי-זג- לסיומת דקורטיביתחירור הקצוות עם מחורר (ליצירת פתרון סגירה על פרק כף היד)מחורררים.....לצבוע את הצמידים בצבע אקרילילתת זמן ייבושוהחלק הכייפי- לקשט.להשחיל בחורים שחוררנו קדם את סרט הסטן, ליצירת סגירה טובה על פרק כף הידטא-דאם. הצמיד מוכן לסיבוב שוויץ

6 תגובות:

 1. זה פשוט מקסים ציבעוני ומפורט.
  תודה על השיתוף.אהבתי מאד את הרעיון.מה דעתך על לצבוע גם את החלק הפנימי?זה יוסיף אול יקצת קשיחות לצמיד?וקצת יותר עמידות?
  תודה על השיתןף

  השבמחק
 2. תודה רבה. כן צביעת החלק הפנימי יכול להוסיף קשיחות עמידות ופיניש. אבל גם ללא זה מספיק קשיח ועמיד (מנסיון). הכל תלוי בחשק ובהשקעה.

  השבמחק
 3. מהמם.. אני גננת בצהרון בוגרים ואני חושבת שזה מקסים משהו מיוחד אפשר אצל הילדים להוסיף לזה שם כמו צמיד החברות י בעצם ר לילדי הג יהיה צמיד לחשוב ולי לבחור צבע ונושא אני חושבת זה ממש מקסים וקל יישר כוח!
  דבורה.

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking