הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 12 במאי 2009

מסעדה (גם) לגדולים
אם אתם באמסטרדם שווה לקפוץ לכפר הזה רק 10 דקות מאמסטרדם עצמה, ולאכול בפראק (=משמעות המילה בהולנדית, אוכל מעוך, כמו שמכינים לפעוטות)- כמובן עם הילדים.

הרעיון מאחורי המקום הזה נועד לספק לא רק את בלוטות הטעם שלנו הגדולים אלא גם לספק מענה חוויתי לקטנים שלנו. בא לכם לאכול עם הילדים? יופי לא לכולם מתאים שהם יתרוצצו בין הרגלים, יזרקו צבעים על השכנים לשלוחן וינסו לדחוס ספגטי לתוך פחית השתייה תוך כדי הצקה לאחות הקטנה.

המקום תוכנן מתוך רצון לאחד את הצרכים שלנו לסעודה הגונה עם הילדים ולספק להם מספיק ריגושים ויזואליים ועיסוקים שמוצרים להם מוליד ארוחות שהם כיף גדול. בו בעת ישנו חלל למבוגרים ללא ילדים שמעוצב בקפידה אך מתוך חשיבת "משחק" עם הומור ודמיון. וכך מספק המסעדה מענה מושלם לאלו וגם לאלו, אין תיסכולים, והכל תודות לחשיבה ועיצוב נפלאים וחושבים של הבעלים והמעצבים.

אזור הילדים מעניין, דינאמי, לא צפוי: יש להם שולחנות מעוצבים שהופכים למכונית, אוטובוס וכדומה, חללי אכילה אינטימיים, תפריטים שונים, כלי הסעדה מפלסטיק (מעוצב, נו דאה) מותאמים. בנוסף יש: אזורי יצירה, משחקים, פאזלים ענקיים על הקירות. אפילו בשירותים מנגנון הדחת המים מעניין (תמונה מס' 2) בסוף אתם תתחננו שיתנו לכם לשבת שם, גם אם באתם לארוחה רומנטית בזוג...

הקטנים זוכים לתחושה של עצמאות והגדולים זוכים לארוחה רגועה מבלי לגרוע מקשר העין. נשמע אידאלי.

2 comments:

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking