הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.



יום שני, 6 ביולי 2009

איך להכין חוברת צביעה אישית


נכון שזה נורא חמוד שיש את האפשרות להכין חוברת צביעה אישית, שאתם או ילדכם בוחרים מה יופיע בהן? אז מייד מסתערים על האינטרנט ושולפים משם את האימאימג'ים החביבים עליכם ויוצרים חוברת צביעה מתוקה, וקלה בעזרת ההסבר הזה.

רעיון נהדר כהפתעת יומולדת לילדים, אם בכל זאת בא לכם להשקיע עבודת כפיים בעניין.

וכמה אתרים להורדת דפי צביעה לילדים:
קריולה
פמלי פאן
קידס אנד פאן
דוגמאות אופטיות ודגמים גאומטריים
קולורינג בוק פאן

4 תגובות:

 1. זה רעיון אדיר, אבל הצוציקים בשלב המספריים וכל נייר (שהוא) שנופל להם לידיים נגזר במיידית והופך לקונפטי (הם יכולים לעבוד בקלות באיזה סווטשופ בסין, בחיי. הם ממש יעילים!)
  אני כבר מתפללת שהשלב הזה יעבור, ואז נוכל להכין חוברת צביעה (כי הקודמות כבר נגזרו. Shredded to pieces!)

  השבמחק
 2. חה, נשמע משעשע. לרגע יכולתי לדמיין אותך מנהלת עבודה בסווטשופ ביתי, רודה בילדיך להמשיך לגזור, בעודך מנשנשת בייגלה. תגידי, איזה גיל זה גיל המספריים? אצלי זה בשלב הגישושים, ליה מתעניינת אבל קנית לה מספרים מעפנות מפלסטיק, והן לא להיט. אולי אם אשקיע במספרי פלסטיק שגם גוזרות- תידבק גם היא בחידק. ואז אקונן עימך.

  השבמחק
 3. איזה גיל? נראה לי שזה בטווח הגילאים שנתיים עד שמונה עשרה (בחיי, נראה לי שהשלב הזה לא יעבור. אמאל'ה, יש לי קונפטי בכל הבית, משל הייתי אולם אירועים קטנטן).
  תקני מספריים. אומרים שזה טוב למוטוריקה. אפילו אלון גוזר כבר במרץ, וטל כבר ממש יודעת לגזור לפי הצורות. מתישהו (אולי כבר עכשיו) יגיע העניין בגזירה (ואז יחדיו נקוננה)

  השבמחק
 4. נתאם עמדות בקרוב. אז את אומרת אם צריך קונפטי אפשר רק לבקש?

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking