הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 5 באוקטובר 2009

דברים לעשות בסוכות

קישטתם את הסוכה? יופי! עכשיו כמה המלצות לבילויים בחופשת סוכות באזור ת"א:

בחווה במתחם ציפור (ליד איצטדיון ר"ג- קניון איילון) יש פעיליות חביבות במסגרת פסטיבל ילדי החלומות. ארבעה מתחמים אשר מבוססים על תכנים מסדרת "המשוררים שלנו" וזאת בנוסף לאטרקציות הקבועות המוצעות כגון: חממת הפרפרים, מבוך הפיקוסים, מטע הזיתים ומשק בע"ח.
שימו לב כי ישנו מבצע למחזיקי לאומי קארד- בתמורה לנקודות מקבלים כרטיס כניסה חינם.ואם אתם יותר בכיוון קולינאריה, סדנאות בישול לילדים (גילאי 4 עד 11) חינמיות של אוכל שילדים אוהבים. על בסיס הרשמה מראש. לפרטים נוספים- לחצו כאן.


בכיוון יותר אורבני, קניות סדנאות, פעילויות והופעות, כאשר הכל באוריינטציה צעירה, מעוצבת אקולוגית ושמחה- על גג גן העיר- אמא'לה שוק 7-9 באוקטובר.

2 comments:

 1. תודה על ההמלצות! אולי לא נצליח לנסות לבד,בינתיים קישרתי אותן גם לבלוג שלי....חג שמח!
  http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1561548

  השבמחק
 2. הי שלומית
  תודה, ביקרתי אצלך אומנם הזמן לא הותיר מקום להתעמקות אבל כיף לשמוע ממקור ראשון ואובייקטיבי על מקומות להיות בהם עם ילדים. שמחה להכיר.... וכל הכבוד על הפעלתנות המשפחתית.
  תודה על הקישור!
  חג שמח וכייפי לכם

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking