הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 22 באוקטובר 2009

מי מפחד ממפלצות?

פרויקט המפלצות השובב והנהדר של O*GE יצא לדרך בספטמבר ויסתיים בסוף נובמבר 2009. מדובר
בפרוייקט מחוייך של גלריית או*ג'י בשיתוף עם עריית חיפה ובמסגרתו יופיעו ברחבי העיר חיפה עשרות מפלצות שייגעו ויעלו חיוך על פניהם של התושבים ברי המזל.

וכפי שכתוב באתר:

למפלצות העיר החיות ביננו, נמאס לראות את הפרצופים המודאגים סביבן וברוב קולות גדול החליטו לעשות מעשה: להחשף ולהעלות את מצב רוחם של תושבי העיר. לגרות אותם ולעורר בהם מגוון רגשות שמחים, שנשכחו בתקופה קשה זו.

בסדרה גדולה של אומנות רחוב יופיעו מפלצות מכל הגדלים ברחבי העיר חיפה על מבנים מרכזיים, מדרכות העיר והתחבורה הציבורית. המפלצות יוצבו בבתי העסק בעיר, יוקרנו בערב יחודי על בניין הענק של ממגורות בית דגון, יצויירו על מדרכות העיר, יוחבאו במקומות רבים בעיר ויזמינו את בני האדם להעיז ולהצטרף לחגיגה. האמיצים ביותר, תלמידי בתי הספר, יבראו דור חדש של מפלצות מצעצועים ישנים ושבורים. בכך יגדילו את אוכלוסיית המפלצות ואיתן, את החיוך.

חברות ציבוריות ופרטיות מכל רחבי מטרופולין חיפה נרתמו לפרוייקט ויקחו חלק גדול בארועים במסגרתו בדרכים מפתיעות ומגוונות .

פרוייקט מפלצות העיר תוכנן כפרוייקט שנתי המעודד יצירתיות, יזמות תרבותית וחשיבה חיובית עבור תושבי חיפה ומבקריה. הפרוייקט נולד ונבנה ע"י מירב (סלוש) איתן וגסטון צהר מגלריית או*ג'י היוזמת פרוייקטים אינטראקטיביים המעודדים מחויבות חברתית באמצעות רעיונות ופתרונות קהילתיים.


הפרוייקט נעשה בשיתוף עיריית חיפה ואתו"ס-החברה לאומנות תרבות וספורט חיפה.

www.citymonsters.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking