הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 8 בדצמבר 2009

חנוכית ויטראג' עם ילדים - פעילות יצירתית (Hanukka creative activity)

עוד שניה החג המופלא הזה כאן, חנוכה. משפחה, נרות, שירים שלא תמיד מבינים מה שרים בהם ומלא פחממות מטוגנות בשלל ורסיות. הו החיים הטובים. ועד שהוא מגיע הנה אופציה נהדרת לשימוש בצינצנות זכוכית (גרבר, דבש וכו). רעיון של הכנת חנוכיה פשוטה וכייפית עם הילדים: מדביקים ניירות משי (בשל שקיפותם ודקיקותם) על גבי הצינצנות ויוצרים בתי נר צבעוניים שיפיצו אור נעים וצבעוני. לילדים קטנים, ניתן להכין מראש את הלהבות ולגדולים יותר, לאפשר לגזור העצמם.

עוד אופציות לקישוט החנוכייה- צנצנות זכוכית: אם אין בנמצא ניירות משי (תשמרו ממתנות שקיבלתם), אפשר גם בדים דקים מאוד, תחרה או אורגנזה ואופציה נוספת היא צביעה בטושים פרמננטים.

חשיבה כמותית - ולילדים שעדיין לומדים את עניין המספרים והספרות, אפשר למספר את הצנצנות ובכך לאפשר לקטנים לחוות את נושא המספרים והחשיבה הכמותית.

הוראות להכנת החנוכיה נמצאות ממש כאן

תגובה 1:

Related Posts with Thumbnails