הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 9 בדצמבר 2009

what a girl really need

אחה"צ אחד יצאנו לגינה בשכונה לחילוץ עצמות. תמיד מצחיק אותי לראות את ה'מלייה' בתיק של ליה - יש שם מכל הבא ליד ולא ממש עם קשר לכלום, פשוט מאלף. לא שזה רחוק מהאוספים המוזרים שיש לאמא שלה בתיק. אז אם אתם תוהים מה ילדה באמת צריכה איתה בתיק, הנה לכם רשימה מלאה:

קדילק כחולה, שפתון, ספל תה וורוד, גירי ענק לציור מדרכות, שזיף, חותמת נסיכות, צ'ופסטיקס (אל תשאלו, הילדה היא למעשה 'מפלצת זלילות' של נודלס), קרם גוף (של ויקטוריה סיקרט) וזהו. הזוי?
ומה יש לכן בתיק?

6 תגובות:

 1. נהדר!!! פעם ראיתי ספר שלם רק עם צילומים של תכולת התיקים של נשים שונות. גדול!
  מה גם שבדיוק אתמול גמרתי לתפור לי תיק חדש עם המון מקום להמון תכולה.
  בקרוב אצלם.
  שכל אחת תצלם את תכולת התיק שלה ואת התיק ליד - זה לדעתי רעיון בכלל לא רע.
  סתם אנונימית פה.

  השבמחק
 2. גדול איזו שאקלית הילדה שלך....שלי גם לוקחת דברים הזויים כמו ערמון שאספה מהגינה וכל מיני כלי אוכל לא קשורים וקופסאות וגומיות וחתיכות בדים מחדר היצירה שלי. לי יש בזמן האחרון קבוע צמר ומסרגה אחת מס' 3!

  השבמחק
 3. ספר, שפתון, ארנק, סלולרי, מחברת עם דפים ריקים, מרקר, עט.
  לפעמים גם מחשב :-)

  השבמחק
 4. חסתם אנונימית פה נא לשתף ביצירת התיק והתוצאה !! (:
  עוד אנונימית אבל קבועה ומסורה !!!!

  השבמחק
 5. מה יש לי בתיק ?
  מוצץ, מסטיקים, דיאודורנט, מגבונים תחתונים של הבת הילדה גרביים של הילד .. כובע, קרם הגנה לתינוקות נגד שמש, עט.קסטניטה, ארנק ( כן יש לי גם דברים שפויים לפעמים שם בין הערמות של הגאנק' .. ) אבל לפני הילדים אף פעם לא היה לי תיק ..וגם לבת שלי שהיא בת שלוש וחצי אין את טקע התיקים בנתיים אבל היה לנו חבר בגן שהיה לו דלי (: ככה זה בנים !

  השבמחק
 6. הנה חזרתי עם תיקי, תכולתו ותמונות, אבל איך מכניסים תמונות בתגובה??
  סתם אנונימית

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking