הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 4 באפריל 2010

הפתעות ליום הולדת - סבון ודג לכל ילד


גם אם עשיתם וגם אם לא יום הולדת בנושא שקשור למים וים (בת הים, שדדי ים) תוכלו לחלק את המתנות -הפתעות \מתנות יום הולדת המגניבות האלו - דג בשקית. הדג הוא כמובן מפלסטיק וה'מים' הם סבון מוצק שקוף. בלופ בלופ.... שוס!

5 תגובות:

 1. מגניב לגמרי! אבל איפה מוצאים דגים כאלו מפלסטיק בארץ? מממ...תודה על הלינק!

  השבמחק
 2. מקסים רעיון יפיפה !!!!!

  השבמחק
 3. למה "כמובן מפלסטיק"? ביום ההולדת האחרון שאליו הגענו, במקום שקית הפתעה קיבלנו דג זהב בקופסה חד פעמית, עם שקיק של אוכל לדגים... הפתעה מקורית וחמודה( שאילצה אותנו להביא לדג חבר, לקנות לשניהם אקווריום ואוכל) שהחזיקה מעמד עד הסוף המר בו צמד האוהבים התהפך על גבו, ונשלח להלוויה ממלכתית באסלה.

  השבמחק
 4. גם אנחנו קיבלנו דג חי הפתעה ביום הולדת, הבאנו לו חבר ומאז הם חיים באושר לשמחת כל בני הבית.

  השבמחק
 5. אלינר- דגים מפלסטיק צריך פשוט לתור ולחפש, אני מניחה שבכפר גלעדי תוכלי למצוא את זה. מבטיחה לעדכן אם "יפול" לי דג מושלם.

  טאטי- אכן כן :-)


  יפיתי- "הכמובן מפלסטיק" זה מכיוון שאני לא אוהבת שחיות הן חלק משעשועי אדם. לא אוהבת אותם במרכזי שולחן בווזה על שולחן חתונה ולא כמשחק מחמד לרגע לילדים שלנו. אם רוצים דגים, מעולה. כדאי ללכת במיוחד לקנות אקווריום עם תנאים סבירים ולא קערת זכוכית קטנה. חיות מבחינתי בשקית הפתעה לילדים זה לא זה. סביר להניח שהם יסבלו בדרך הביתה (השקית תיפול או תיחבט) ושאר תלאות.

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking