הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 29 באפריל 2010

קייטנה לחופש - הקייטנה האקולוגית לילדיםהחופש הגדול מתקרב, תתכחשו עד מחר, זה זז מהר לכיווננו. ואם תעצרו ותקשיבו, תשמעו כבר את השיחות החרדות בין ההורים שתוהים בינם לבין עצמם לגבי ה-'סידור' לחופש הגדול. אם בא לכם להפקיד את הילדים שלכם בקייטנה שתעודד אותם לגעת ברגבי אדמה, לשתול, ללטף חיה, להתנדנד בערסל, לבנות "מחנה" בין השיחים, להסתקרן, להרגיש את הטבע, להתנסות באקולוגיה מעשית ולעשות דוקרורט בכיף טבעי, הנה המלצה.

ייבולים -חוות טבע אקולוגית, באזור השרון, הינה מקום קסום אשר עורך פעמיים בשנה קייטנות מיוחדות לילדים. מדובר בקייטנות אקולוגיות, שמחות ואינטימיות שמיועדות לגילאי 5-7. הפעיליות נועדו לעודד את הסקרנות הטבעית ולחבר את הילדים אל הסביבה והטבע. חווים מגוון פעילויות כגון: בישול, נגרות, אמנות ועוד מיני הנאות. אה כן, יש גם ערסלים, זה כבר מעיד על הנהדרות שבעניין!

לפרטים נוספים ותאריכים לקייטנה האקולוגית של ייבולים, לגלריית התמונות של הקייטנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking