הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 12 באפריל 2010

יומן תינוק - סיפור אהבה ותורת התיעוד של TWEELINGEN DESIGNלקח לי חודשיים להבין מה קורה, לתת לזה להכנס לי לזרימת הדם ולהבכיר בעובדה שאני מאוהבת קשות. יאיר יצא ילד חייכן, מאוד, מה שמקל על הדבר. עכשיו כשאני כבר יותר תיפקודית ומנווט את ההורות לשניים מתוך הכרה ולא מאחורי ההגאים של הטייס האוטומאטי - אפשר לנשום לרווחה ולשחרר חגורות. נכון יש התמודדויות, ויש צורך במודעות ורגישות (כלפי ליה בעיקר) צריך לדעת לשמור על שיווי משקל, להספיק הרבה, לישון מעט, להיות בריא, לבשל טעים, ועוד איכשהו להראות סביר, אבל טפו טפו בגדול הכל בסדר. אבל חסר משהו. משהו חשוב.

ואז היכתה בי ההכרה שהפעם, אמנם באיחור מה ובניגוד להריון הקודם, אני רוצה לתעד. רוצה שיהיה לי עזר חיצוני ומעודד מוטיבציה לרשום, לתעד - אני צריכה ספר-יומן ליאיר. שיטוט קל הוביל אותי לטויילינגן ( tweelingen - תאומים בהולנדית) שם מצאתי את מבוקשי - בינגו כפול ! גם יפהפה וגם פונקציונאלי. אורית אמא ל-3 (כולל תאומים!) הייטקיסטית לשעבר, בעלת עסק בהווה ומוכשרת כל הזמן, היא האמא של הילד המוצלח TWEELINGEN DESIGN. ובזכותה יש לי את יומן התינוק הכי שווה שיש, זה שנותן מוטיבציה למלא אותו, וגם יאיר יודה על כך יום אחד.

כשעלעלתי בספר תינוק, ה- baby book אחזה בי התרגשות, הוא מושלם וכובש לב - בדיוק מה שאני צריכה. מעוצב למשעי, מדבר בשפה ויזואלית מעודנת ונעימה, וידידותי למשתמש. בנוסף, הוא מכסה את כל מה שצריך ולא נוטה לטרחנות מעצבנת, 64 עמודים לתיעוד משלב ההריון ועד גיל שנה. ולבסוף, הוא פשוט עושה חשק לשבת ולכתוב את זה, להדביק תמונה, לחבר מזכרת ולדעת שאת עושה "פיסת היסטוריה" של מישהו, שהדבר הזה יהיה ביום מן הימים 'ספר בראשית' של מישהו יקר וחשוב.

תוכלו למצוא עוד מוצרים מקסימים אצל טוילינגן, אלבומים בכריכת בד (אלבומי חתונה, אלבומי ילדים ואלבומים דיגיטאליים)

6 תגובות:

 1. ואיזה תמונות מתוקות
  במיוחד זו שבה הוא מוצץ אצבע- מתוק מתוק
  ואכן האלבומים של אורית מהממים!

  השבמחק
 2. יאיר הוא מתוק מתוק
  והיומנים של אורית הם בהחלט הכי הכי.
  מדהים שהחלטת בילד השני לתעד, זה בד"כ קורה בראשון:)
  אצלי משום מה זה התפספס בכולם..... אולי ברביעי? (אמל'א)

  השבמחק
 3. איזה ילד מקסים. תהני מכל רגע,ותתעדי כמה שיותר. לי התפספס עם הילד השני ואני מאד מצטערת.
  המון בריאות.

  השבמחק
 4. קשת - תודה, הוא ממיס אותי לגמרי.
  איאיל- כן קצת מצחיק שדווקא בשני, אבל זה רק בגלל שהבנתי את הפיספוס וקלטתי כמה אני שכחנית, לפחות אי אפשר לומר שלא למדתי מטעות :-) את כבר עם שלושה, כל הכבוד! זה מה שיש לי לומר. לילה טוב.
  דורית- תודה יקריה, וכן אני משתדלת...

  השבמחק
 5. מאד אוהבת את העבודות של אורית! מקסים!

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking