הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 16 במאי 2010

artMind דף צביעה של דנה נחום - בבושקה אורבניתדנה נחום היא המאיירת המוכשרת שפותחת את פרוייקט דפי הצביעה המיוחדים לילדים - artMind.


תכירו- דנה נחום, נעים מאוד :

מפלצות אצלנו בבית הן דבר נחמד. פעם גירשתי מפלצת דמיונית מחדרו של אורי בני, הוא כעס עלי ואמר שהמפלצת היא בכלל חברה שלו, ושאנחנו לא מגרשים חברים ושהוא בעצמו עוגיפלצת קטן.

מה שנכון נכון :) . הוא גרם לי לחשוב שזו הדרך למגר את הפחד מהמפלצות, פשוט להיות חבר שלהן. מאז מעטר את הסלון שלנו ציור מפלצות ענק, ואורי יודע לספר עליהם סיפור. כל יום סיפור אחר. ואחיו הקטן בוהה בהן בהנאה. יבוא יום וגם הוא יספר את הסיפורים שלו.

אני את הסיפורים שלי מספרת בעזרת ציורים. מאז ומעולם. לפני מספר שנים החלטתי ללמוד גם איך מזיזים אותם ונרשמתי ללימודי אנימציה בבצלאל. 4 שנים של אנימציה החזירו אותי לאהבה הראשונה – לרקעים, לדמויות, לאיורים. שמישהו אחר יזיז אותם. (קל להגיד כשמתחתנים עם אחד כזה).

כמעט כל דבר שאני רואה משמש כמקור השראה, צורה מקרית של אבנים שמונחות על הקרקע, בגד שנזרק על המיטה, הצורה שיוצרים הכלים בכיור (ויש המון ברגע זה), בכל מקום אני רואה פרצופים לדמויות חדשות, אפילו החלומות שלי בחלקם מצוירים.
אני מציירת ישירות למחשב ונהנית מנפלאות צמד הכפתורים CTRL+Z שחוסכים לי את השימוש במחק ובהמון דפים שבטח היו נזרקים לפח. ואת העט הדיגיטלי אני אוהבת משל היה אחד מבניי..

אתם מוזמנים להציץ בבלוג ולטייל שם בין הדפים. יש סיכוי לא רע שתפגשו שם מפלצות, איורים, חצילים ושאר ירקות.

לאתר של דנה נחום- איורים, חצילים ושאר ירקות

4 תגובות:

 1. מוסיפה לך דף צביעה של אמן מקסים:
  http://madebyjoel.blogspot.com/2010/03/art-show.html
  ובכלל הבלוג שלו בהחלט מתחבר עם שלך.
  תודה על ההשקעה :-)

  השבמחק
 2. תרמתי את הציור לילד בן שש, דובר רוסית שבא להשתעמם אצל אבא בעבודה כשהיה חופש בבית הספר. והוא מאד התלהב מהבבושקות המעופפות....

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking