הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שבת, 8 במאי 2010

חדר ילדים - מקום שמח לילדים


חדר ילדים המקסים הזה מעוצב בפשטות והוא גם יפה, גם מעוצב והכי חשוב הוא חדר ילדים שמזמין לשחק ונעים לשהות בו. צבע הבסיס הוא לבן אשר מבליט את יופיים של הפרטים האקלקטיים בחדר.,חלקם דקורטיביים נטו וחלקם סופר שימושיים. ישנה פינת משחקים שהיא אלמנט מנצח ובה מחבוא מצויין, שזה דבר שכל ילד צריך - פינה אישית משל עצמו. לכך מתלווה המגלשה ,שאנו תמיד חפצים ביקרה ובנוסף ישנו הבלקון המגניב להשקיף על הנוף החדרי. גם אני רוצה. בצמוד למיטה הסגפנית שקושטה בשרשראות בד, ישנו גם מטבח משחק ( איך אפשר בלי) וחדי העין יבחינו מעל המיטה במתקן להצגת ציורי ילדים. יפה בעיני החיבור בין אלמנטים וינטג'יים מובהקים לכאלו שהם מודרניים-קלאסיים, השילוב בין חפצים שלקוחים מעולם 'רציני' -של המבוגרים (למשל, הארון רבתי) לאלמנטים ילדותייים- משחקים ובובות. אכן, חדר ילדים מוצלח.

לקוח מ-HUS & HUM

3 תגובות:

 1. למי שלא יודע שוודית קשה להגיע לחדר הזה באתר.
  מעניין אותי המתקן לתליית ציורים. אשמח אם תוכלי לשלוח קישור ישיר

  השבמחק
 2. יש משהו דומה ברעיון באיקאה נדמה לי .. שזה פס מתכת ומגנטים שמחזיקים את הציורים אני רק רוצה את הארון בגדים הבעיה שלבת שלי יש הרבה יותר בגדים מזה והיא רק בת 4 ( :

  השבמחק
 3. הרעיון של המגלשה באמצע חדר הילדים מאוד מוצלח.
  הבעיה היא שרוב חדרי הילדים בארץ קטנים ולכן אין מקום לשים בהם מגלשה כזאת.
  מלבד זאת הרעיונות מאוד נחמדים :)

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking