הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שבת, 15 במאי 2010

משהו לשחק איתו - הסבר להכנת נשכן לתינוק מבד


כשליה נולדה קניתי לה (וגם קיבלתי) את רפרטואר השלם של שמיכות/חיתולים שהם למעשה שילוב שמספק את אחת האופציות הבאות או גם וגם: נשכן, בובות סמרטוט , חפץ מעבר רך ונעים. כל זאת מתוך ידיעה שכל ילד זקוק לאחד שכזה. ובכן התבדתי. לא ליה, אותה לא עניין כל אלו ואני נותרתי עם ערימה של מתוקים, רכים ונעימים אך חסרי תועלת ממשית. מלבד הקשר האמיץ שלה למוצץ לא היה לה עניין בשום ארנבון או בובה מתוקים שיהיו. עם יאיר הסיפור הוא שונה בהחלט. הילד אוהב שתמיד תהיה פיסת בד בנמצא, כזו שאפשר למולל, ולקרב אל הלחי כשמנמנים. בלי אחד כזה הוא לא ממש נרדם.
יש היום בשוק אינספור אפשרויות נהדרות קנייה. אבל בתכלס הכי קל בעולם להכין אותן, את לא צריכה להיות בעלת איכויות תפירה של הוט קוטור כדי להריץ כמה תפרים ישרים ולהנפיק לתינוק/ת שלך משהו פשוט בעצמך. אני ממליצה לכל מי שיש לה ולו דחף ורצון מינימליסטיים להיות מסוגלת להכין דברים פשוטים לארגן לעצמה מכונת תפירה. זה כל כך שווה את זה והאפשריות בלתי מוגבלות. אפשר להכין בקלות כותנות לילה מתוקותת, בגדים פשוטים, כובעים, נשכני בד לתינוק, משחקים בד רקכים, כריות, שמיכות, לקשט חיתולי טטרה, להכין סינור משחק לילדים, וילון, בובות ועוד מליון דברים נהדרים.

2 comments:

  1. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

    השבמחק
  2. הי האתר שלך מעורר השראה, אז תודה על הכל! לגבי הקישור ששמת לסרטון הוא מוביל לאתר הכללי ולא לסרטון הספציפי אז אם תוכלי אולי לרשום איך ניתן למצוא את הסרטון, לחיפוש עצמי (: תודה שוב!

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking