הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 30 במאי 2010

אם יש לך אוזניים ,אתה מוצלח - אופנה הולנדית מתוחכמת לילדיםנתחיל ונאמר שמי שיש לו אוזניים כבר שובה את ליבי. אפשר לסיים את זה כאן ואני מרוצה, אבל במקרה של Buisjes En Beugels +++ תוסיפו על כך: הפקת קטלוג מוצלחת לקו הסתיו- חורף 2011 שבה נראים בגדים במראה "של גדולים" במנעד צבעים ספציפי אשר יוצר אמירה של מראה בסיסי- מתוחכם- שובב בנשימה אחת.

הקולקציה האורגנית הזו מבוססת על שילובים מהנים של צבעים שחורגים מגבול המתיקות ודגמים גרפיים של קווים - נקודות - משבצות. והאהבוב עלי מכל זה שילוב של "צביטות" ויזואליות מתוחכמות בים של 'פשוט': אלמטים אווונגרדיים כמו צאוורון החולצה המכופתרת שנראה כאוזני ארנב, ריבועי בד על מכנס או שרוול שיוצרים הפרת איזון וא- סימטריה שובבה ומבורכת. בא לי גם.


מעניין שבית האופנה ההולנדי הזה אשר תחת ידיה של המעצבת קלי סמית, שם לעצמו למטרה ליצור ולעצב בגדי בייסיק, נוחים, יחודיים ומתוחכמים, אשר מיועדים בעיקר ל.... בנים. שינוי מרענן, תודו.

תגובה 1:

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking