הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 24 במאי 2010

השילוש הקדוש - מוצרי תינוקות של Noon Soft space

מעצבת וארכיטקטית מטיילות בעולם, בסוף מתמקמות - בשוויץ. נורית ודפנה הן חברות, הן אמהות והן מוכשרות. מפגש עם מתנה משעממת ונטולת מעוף שניתנה לבנה של דפנה מולידה את הרצון לעשות 'את זה' אחרת. וככה נולד Noon softspace מוצרי טקסטיל מעוצבים, מודרניים לילדים ותינוקות.

הרעיון מאחורי Noon Softspace הינו חדרי ילדים ותינוקות שאינם עמוסים לעייפה באובייקטים צעקניים שדורשים את תשומת הלב לנוכחותם. המוצרים של Noon נועדו ליצור soft sapce - מוצרי טקסטיל באיכות גבוהה עם קריצה לטכניקת ה-quilt, שישרו אווירה הרמונית, נוחה, מעוצבת וגם פונקציונאלית לחדרים.


שילוב של מוצר שהוא פרקטי, יפה ובעל אלמנט של משחק, זה שילוש קדוש לא? אצל NOON תמצאו: וילון עם כיסים שם אפשר להניח "אוצרות", תיקי החתלה מגניבים, שמיכה חכמה שמאפשרת לחבר אליה: משחקים, מוצץ, נשכנים, מזרן פעילות, בובות. הכל כל כך יפה, שומר על פשטות, מאופיין בחשיבה אימהית חכמה ומעוצב באופן מודרני.


ומה שאותי הלהיב מכל הינו האוגנייזר (pic pocket) שתולים על הקיר ומסדרים בו את כל הדברים ההכרחיים לטיפול בתינוק. ניתן לקבל קוביות עץ עם אותיות ליצירת שם הילד/ה. הקוביות נצמדות עם וולקרו (סקוץ) וניתנות ללא חיוב למזמיני pic pockets.


הטבה לגולשי הבלוגים ילדיסקו ו- artoholic Rabbit:
הנחה של 20% בקנייה ממוצרי החברה ( יש לפנות במייל noon@noonsoftspace.com )

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking