הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שבת, 12 ביוני 2010

מועדון החופש הגדול - עיר וכלי תחבורה מנייר


ממשיכים בהערכות לחופש הגודל, קחו פינקס ותתחילו לרשום את הרעיונות שהכי עושים לכם את זה לפעילות משותפת בחופש הגדול. לאט לאט, לא תרגישו ותיווצר לכם רשימה כייפית שתדרבן אותכם למצוא עוד דברים לעשייה בימים הקשוחים של החופשה החמה והקופחת.

והפעם עיר מנייר. made by joel - הבלוג המשובח (שהוזכר כאן בעבר ) של אבא יצירתי מנפיק מיני פנינים יצירתיית. בא לכם ליצור עיר מנייר עם מכוניות, כלי תחבורה ואנשים? תוכלו להוריד את הטמפלטים ולהכין עם הילדים יופי של עיר למשחק מהנה.
לא מכירים את מקופלת? הלוא היא דורית המעלפת, מצחיקה שבא למות, אמא ל-4 שאיננה מתעייפת (טוב לפעמים), מקטרת, יוצרת, מגלפת חותמות, משדרגת מגבות, דנה בענייני קקה, פותחת את סוגיית ההורות לאורך ולרוחב (כן עוד על קקי, מסיבות סיום בגן, מפגרגנת לפעוט, מטפלות, ועקירת עיניים לאחים, כולל גמילה מחיתולים והצבת גבולות), עושה הדרכות יצירתיות ולאחרונה גם מבלבלת ביצים. לכו לצחוק!


תגובה 1:

  1. ראיתי שגם על אותו הרעיון יש לו את האקווריום ( : אנחנו עכשיו בתהליכי בניית אקווריום וירטואלי

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking