הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 27 ביוני 2010

עיצוב לחדר תינוקות - Design your own baby artאמילי מ- Jones design company תיקתקה יופי של דקורציה לקיר חדר התינוקת שלה. החדר שהיה פעם חדרו של ילדון הפך לחדר מושקע (בעיני מעט מתאמץ מידי) הטעם הוא כבר ענין של דעה אישית. אבל מה שכן יש לה רעיון נהדר לדקורציה של קיר חדרה של התינוקת. אלמנטים של התינוקות משולבים במסגרות זהב עם פיתוחים במראה ונינטג'.

הרעיון החביב הזה מעניק תוצאה לא רעה בכלל בהשקעה של זמן, כישרון ומאמץ מינימאליים למדי. צריך מסגרות יפות, בד לעיטוף הרקע (זה יכול היות קרטון, קלקר, דיקט) ופריטי תינוק (ואת זה כבר יש לכם), כמו נעלים ראשונות, גרביים, בגד מתוק ששווה לשמר. בחירה של צבעים נכונים והעמדת הדברים בקומפוזיציה נכונה ינפיקו עיצוב משובב. ויש ערך מוסף, מלבד הלאן האתסטי, העובדה שמשמרים פריטים בעלי ערך סנטימנטלי. כמה חמוד, וינטג'י ופשוט לביצוע.

תגובה 1:

  1. אוי, הרעיון פשוט מקסים! חבל שאי אפשר גם "למסגר" את ריחם המתוק של הקטנטנים הללו... ((-:

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking