הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 15 ביוני 2010

סיבות טובות לצאת לקמפינג משפחתי - family camping adventureכבר חם, חם מאוד. אבל רגע לפני הישימון הקייצי שמשבית אותנו לגמרי יש פה ושם אתנחתאות שכדאי לנצל לטיול משפחתי. לא מהסוג של הכל כלול, ממש לא, לא מלון פאר, אלא דווקא משהו ספונטני ופשוט, קצר ומהנה: קמפינג עם אוהלים, מדורה, חברה טובה והרבה טבע. ממש כשם שאני אוהבת את הטבע ניחנתי בכבדות על, צריך דחפור להזיז את אותי מנטאלית. זה למען הגילוי הנאות.

אבל אין מה לומר, כשנתקלתי בצילומים המרהביבים מהרפתקאת היער המשפחתיות של אמנדה soulemama מפלס החשק גאה. המהות, הפשטות והכיף האדיר מתועדים כל כך יפה מבעד לעדשת המצלמה. היא מספרת על נקיטת צעד ספונטני, כולל הקצאה של דקות מועטות להתארגנות ויציאה לדרך. במחשבה לאחור היא היתה עושה זאת שוב בהתחשב בעובדה שהיא תתעלם מהנהיגה, הכביסות, הדברים שנשכחו.... אבל דוגרי, יש מגניב מישיבה משפחתית סביב מדורה? לקרוא ספר עם פנס, לשחות במים, להתנדנד בערסל ולבנות חווילה מלכותית לפיות? חשבתי שאולי גם לכם יתחשק קצת מעודד חשקים שכזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking