הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 7 ביוני 2010

מועדון החופש הגדול - איך להכין אוכל משחק (felt food DIY)

מי לא מתחיל להרגיש את תזוזת הלוחות הטקטונים (אם אתם מתעקשים לדעת) נעות וזעות מתחת לרגליו, לקראת החופש הגדול? כולנו נערכים לקראת ה-רעידה הגדולה של חיינו -החופש הגדול. משריינים קייטנות, מתחסנים נפשית ומנערים את האבק מסבא וסבתא ואחייניות מתוקות, בתקווה שיחלצו לעזרתנו.

גם ילדיסקו יירתם למאמץ הלאומי. כך שמלבד דפי צביעה איכותיים - artMind, נביא לכם רעיונות ליצירה עם הילדים. והפעם הכנת אוכל מלבד (felt food), פרוייקט שמתאים לילדים קצת יותר גדולים, מעולה להכרת מיומנות התפירה (לבד הוא פורמט מאוד נוח לעבודה) והמוצר המוגמר מצויין כמשחק וכמתנה קטנה לילדים אחרים.

נראה לי שיכול להיות נחמד לשלב מעין לימוד קטן ומעשי אודות המדינה ממנה מגיע האוכל, וגם לשלב אכילה אמיתית של המאכל אם טרם נוסה במחוזותייכם, אולי אפילו להכינו על אמת.הדרכה מצולמת להכנת תותים מבד- moda bake shop

להדרכה מצולמת להכנת דונאט בזיגוג תות - escape artist

הדרכה מצולמת להכנת צנוניות - מהבלוג של אלין

הדרכה מצולמת להכנת סושי - hoogli artהדרכה מצולמת לכריך גבינה צהובה וירקות - Myrtle & Eunice


הדרכה מצולמת להכנת גלידה בגביע וופל - hanna hoosierובקטנה, המלצה שימושית: אני רוצה לספר לכם אודות ענת שעוסקת בעניני חינוך ויצירה מזה המון המון זמן. באתר שלה "קסם היצירה" תוכלו למצוא המון דפי צביעה מחולקים לפי נושאים וגם מאגר קישורים ענף לשלל פרוייקטים יצירתיים. עוד אופצייה למילוי 'חללים ריקים' בחופש הגדול.

2 comments:

  1. נהדר ! אני באמת צריכה למצוא זמן ולהמשיך להכין אוכל משחק זה ממש כייף עד עכשיו הכנתי לפרוסת לחם ביצה עין, חצי מאפן וגזר ... ( : אני פשוט לא מוצאת את הזמן ( : אשמח לקבל עוד המלצות לחופש והבת שלי (בת 4) ממש אוהבת את דפי הציור ( :

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking