הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 24 ביוני 2010

מי משחק באוכל ? - מעדנים מבית שוקה (felt food fun playאז למה בעצם לא לשחק עם אוכל? באמת שאין שום סיבה ממשית. עדי "משוקה" מערערת על הנחת היסוד הזו ומניפה תפיסת עולם שובבה שתסייע לכל זאטוט להגשים יעוד במטבחו. מדובר בליין משחקי אוכל מהנה ושווה שמיוצר מלבד ממוחזר ומהווה אלטרנטיבה נוספת לאופציית העץ והפלסטיק, אצל שוקה משחקים ברכות. עדי בעלת רקע בתחום הקולינארי ואמא קשובה, השכילה להבין את הצורך המצוי, ויחד עם בעלה אופיר להנפיק "חומרי עבודה" למטבחי הילדים שלנו.


אין ספק שהמוצרים מהווים שידרוג נאה וכייפי לכל מטבח ילדים ויספקו שעות של משחק דמיון מהנה. המנעד הקולינארי מדלג בחינניות מערכת פיקניק כייפית (עם מפה משובצת), אל המחוזות האיטלקיים : פיצה ורביולי בשלושה טעמים ולקינוח- גביעי גלידה. ולהשלמת החוויה ישנם אביזרים משלימים לנגיעה הסופית המושלמת: סינר וכלי מטבח קטנים אשר מותאמים בגודלם לאנשים הזעירים בחיינו. ועצה שלי, אם יש לכם אפשרות מקמו את המטבח של הקטנים בסמוך לאזור המטבח של 'הגדולים'. אז תנו להם לשחק באוכל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking