הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 20 ביוני 2010

בית עץ לילדים - kids play houseזה ידוע שאנחנו מממשים חלק מהחלומות שלנו על הילדים שלנו. כך היה שרקדתי בלט 4 שנים בגלל חלום של אמא שלי (זה השתלם בלונג ראן, יציבה טובה וכאלה). אני חושבת שכל אחד ואחד מאיתנו מישם את "חוק המימוש" על ילדיו, משליך משהו מחלומותיו אל ילדיו, כל עוד זה לא דורסני זה נהדר.

הילה, אמא לשניים, שעוסקת בהום- סטיילינג ובעיצוב גרפי מימשה חלום שלה ושל בעלה בית עץ לילדים. הבית תוכנן ונבנה על ידה יחד עם בעלה. הבית צבוע בצעים בהירים, העצים הפנימיים והדק הם עצים ממוחזרים מארגזי עץ. הבית תוכנן כך שיהיה מקום משחק מזמין ונעים. אני אוהבת את החיבור של הבית עם הדק ומתחם ארגז החול. עוד מעלה חשובה של הבית הינה תיכנון החלונות אשר פונין אל הגינה וחלון המטבח הביתי - כך שההורים והילדים יכולים לשמור על קשר עין בקלות. עם הזמן התווספו לבית תוספות חמודות - עציץ פרחים, וילון, פעמון לכניסה לבית.

2 comments:

  1. אח . . חופשי חלום שלנו (: אבל זה גם כייף לילדים לי היה בית על עץ שבנינו לבד הילדים בשכונה.
    אבל גם אני רוצה כזה לקטנים שלי ( : !!!!!! עוד קצת אולי בגינה החדשה כי ארגז חול כבר היה איפה שהוא בתיכנון שלי וגם צל צריך ( :

    השבמחק
  2. מדהים הדבר הזה.
    והפתיע אותי פתאום כשהבנתי שזה מהארץ.

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking