הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 14 ביוני 2010

איך להכין מקל קסמים עם סרטי סטן - tutorial - ribbon magic wand


כשהייתה קטנה אהבתי לרקוד, הייתי מושיבה את מי שבסביבה להופעה, מסכנה המטפלת שהייתה לנו, היא יותר מכולם סבלה מצבירת מיילג' רציני בצפייה בעל כורחה בזאטוטה קפצנית. מכיוון שלמדתי התעמלות אומנותית אחד הדברים החביבים עלי היו המקל עם הסרט. לא היה לי אחד משלי - אז אילתרתי. זה היה מקל עם .... תחזיקו חזק, נייר טואלט. אווו איך שנהנתי לנפנף בו.

תודה לאל, מאז, האבלוציה העצמית התחוללה והשתכללתי. בזכות זה זכתה ליה לממש את הפנטזיות של אמא שלה בדמות מקל סרטים משודרג. כמובן שהוא מיד זכה לכינוי "מקל קסמים". היה כל כך קל להכין אותו, והתוצאה המהירה הייתה כל כך מספקת. המקל הוא כמה פשוט - ענף "רגיל" מעץ נדיב טבעת ברזל ווו הברגה עם לולאה. סרטי סטן נתפרו ביד עם מחט וזה הכל, the magic is on. תודו שזה צ'כלול צ'כלול לעומת תור הזהב של נייר הטואלט שלי.הדרכה - מקל קסמים עם סרטי סטן


מה צריך:

ענף עץ ישר יחסית באורך רצוי (תתאימו למידת הילד\ה, אני השתמשתי בענף של כ-25 ס"מ)

וו הברגה קטן עם טבעת מובנת (חניות טמבור ויצירה)

טבעת מתכת, גם טבעת של מחזיקי מפתחות תתאים (שלי הייתה בגודל מטבע חצי שקל בערך והיה לה פתח שניתן להכניסה בקלות אל טבעת וו ההברגה. נרכש בחנות אביזרים לתכשיטים אבל בוודאי קיים גם בחניות יצירה מסויימות)
סרטי סטן\ אורגנזה

חוט ומחט

וילד או ילדה מלאים בקסם ושובבות


איך עושים

מבריגים עם היד את וו ההברגה אל הענף. אם צריך נעזרים בבעל עם אצבעות חסונות או פלייר.

מחברים את טבעת המתכת
גוזרים סרטים באורך רצוי, תופרים עם חוט ומחט.

רצוי לשרוף קלות עם מצית את קצה סרטי הסטן למניעת היפרמות. ממש נגיעה קלה עם הלהבה, "תסגור" את הקצה. להזהר לא לגעת בקצה מייד לאחר מכן, זה חם.


מיד לאחר שהוכן מקל הסרטים, אצנו רצנו אל מגרש הכדורסל , שבימים כתיקונם משמש את ליה כאמפי קיסריה להופעות. אני בתפקיד הקהל הנרגש.

7 תגובות:

 1. תודה קשת ואורית, שמחה שאהבתן :) זה שוס לילדות.

  השבמחק
 2. מקסים.. מאיפה השמלה של הילדה.. אם אפשר לדעת

  השבמחק
 3. פשוט חכם ומקסים

  השבמחק
 4. ועוד רעיון..... חבל שאין לי אותו מצולם זה היה מקל על ההסבר.
  בכל חנות הום סנטר לסוגיה יש מקלות עף עגולים דקים וארוכים, חותכים לאורף הרצוי
  לוקחים רצועות סטאן בצבעים שונים ומסדרים אותם כמו שמש (במרכז הם נפגשים) מחברים עם נעץ במרכז לעץ - ויש מקל קסמים.

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking