הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 27 ביולי 2010

בית משחק לילדים ב-60 שניות (kids play house in 60 seconds)


Robin Hannah , פעם ארכיטקט תמיד ארכיטקט. כבר בשנות ה-70, אי שם בניו- זילנד, הוא הגה אותו, אז עבור ילדיו. וכיום, כמה שנים טובות לאחר מכן, בשנות ה-2000 עבור נכדיו וכעת הוא גם חולק את ה- Phoyo איתנו.

בית משחק לילדים מעץ, שניתן להקימו ב- 60 שניות, מאוד מינימליסטי עם מפתחים מעוגלים שמשווים מראה מודרני, מתוחכם ופשוט בנשימה אחת. מספיקקטן לאיכסון מתחת למיטת יחיד, מספיק גדול כדי לעשות ימבה של פאן. מה שיפה בבית המשחק הזה, שהוא מסוג הדברים שיכולים ללוות משפחה לכמה דורות. יקר ומגניב. מקבלים הזמנות בינלאומיות.

8 תגובות:

 1. יופי של בית עץ. כיף גדול לנכדיו. אהבתי מאד. אולי מישהו יתכנן דבר כזה מקרטון קשיח, יכול להיות נחמד וזול יותר.

  השבמחק
 2. גם אני רוצה אחד כזה...משלמים על זה ארנונה? :)

  אמאזולה

  השבמחק
 3. מקסים! אהבתי את העיצוב הפשוט והנקי ועם זה המתוחכם. הבית ממש ענק בערך מטר מרובע, ועם זה אפשר לאחסן אותו בקלות בלי שיתפוס הרבה מקום.
  נראה לי שהרעיון הוא לייצר מוצר בר קיימא, ולא כזה שאמנם יימכר בשקל, אבל ייהרס כעבור שנה שנתיים.

  השבמחק
 4. כשהייתי ילדה היה לנו בית על עץ הברוש,בכניסה לפרדס.....באמת היו ימים.הוא לא עלה לנו גרוש, אבל מזלי שאמא שלי לא ראתה אותי עליו. היום אנחנו מודעים לסכנות ורוצים לתת לילדים שלנו מוצר בטוח ומגן, ומהנה. אז אפשר לבנות לבד, יעלה פחות, אבל המאמץ יהיה גדול. אז מהנסיון שלי על דברים טובים משלמים, וזה לא כל כך רע-מחזיק הרבה זמן,ולהרבה ילדים!

  השבמחק
 5. יש אחד מקרטון בעשירית המחיר כאן: http://www.modernlola.com/shopDetails.asp?CatId=&SubCatId=9&ProductId=1159

  השבמחק
 6. Vכל נכון. זה יקר, אך יפהפה, זה נועד להחזיק שנים, לעבור בירושה ולהיות חפץ בעל ערך משפחתי. הוא פונקציונאלי ונוח לשימוש, בנייה ואיכסון. וכן, אפשר לגמרי להסתפק באחד פשוט, שמישהו אהוב בונה עבור הילד, ממש כמו שלי היה על עץ אגס אחד, בית עץ מגניב, שהיה כולה משטח עם כמה קרשים מסביב כמעקה. ואהבתי אותו עד אין קץ. הוא היה שלי, הוא היה גבוה וגדולים לא יכלו להגיע אליו, מפחד של הגובה ומחמת החשש שלא ישא את משקלם. ולגבי הבית מהקרטון, כן יש הרבה תחליפים ומגוון הבתים הוא גדול, כל אחד נושא אופי אחר, ייחוד משלו. אין מה להשוות.

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking