הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 21 ביולי 2010

דן ולולו - צובעים חברים ( Dan & Lulu - coloring a friend)דן ולולו, שני חברים חמודים שיכולים לשבת בשקט על כל מדף או שולחן ולהקרין קרמות טובות. מדפיסים, צובעים, גוזרים בהיקף, כולל ידים, צאור, ראש והקווים המקווקווים. מכניסים את החריצים אחד אל השני ומתקבלת מעין דמות תלת- מיימדית, מלאך קטן ושומר פרטי.


במקור צורת ההדמויות התלת מיימדיות הללו שאובות ממלאכים שמעטרים את עצי חג המולד, אז אם גם אתם רוצים לתלות, מחוררים חור בעזרת מחורר מעל הראש (כשגוזרים, אפשר לגזור עם "תוספת" נייר מעל הראש, ולא לגזור בצמוד לקו הקונטור, זאת על מנת שיתאים לחירור, כך שלא תחוררו להם את הראש) ותולים עם חוט. אפשר ליצור דמות על קרטון דק, כמו למשל של קופסאת קורנפלקס, ואז מתקבלת דמות עמידה ו"חזקה" יותר.

ורגע לפני שנגמר, מי שעדיין לא הספיק יכול לתפוס את שובל השמלה של אלת המזל ולזכות באקס- ליבריס מקסים ! כל מה שצריך לעשות זה להגיב. זה הכל.
ועוד תזכורת, דפי צביעה מקוריים של מאיירים ישראליים, מחכים לטושים שלכם ב- artMind

7 תגובות:

 1. מקסים, מקסים, מקסים, כרגיל...

  השבמחק
 2. איזה מתוקים רעיון נפלא. תודה על המאמצים למצוא לזאטוטים תעסוקה.

  אמא1

  השבמחק
 3. רעיון מעולה! פרסמתי אצלי בקישורים.

  השבמחק
 4. יצאו מקסימים!!! בדיוק לארמון הפיות החדש!

  השבמחק
 5. יש לנו בעיה בקובץ ) : לא מצליחים להוריד אותם ....

  השבמחק
 6. איורים מקסימים! תודה :-)

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking