הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 24 באוגוסט 2010

עיצוב- חדר של בנים (boys room design inspiration)

נכון שכשיש בנות, אז המבחר העיצובי הוא אינסופי, עצום, ממכר. יש בגדים נהדרים, תכשיטים, אביזרים, משחקים ושאר עינוגים יפהייפיים, בשלל צבעים (עד שהן נתקפות במחלה הממארת "וורדת חמורה"). עכשיו כשיאיר הקטן בחיי, לא נותר לי אלא להתחיל לחפש את היפה בממלכת הבנים. השראה לעיצוב חדר בנים מעוצב במינימליזם פינלנדי, הקירות מעוטרים בטפט נהדר, המיטה נזירית (איקאה), הקופיף החמוד מכניס שובבות ורכות, כי כל השאר מאוד "חכם" ואף רציני במקצת, מדף עם אוספים של בנים בהשראה זאולוגית וימית, פוסטר של מיני ציפורים ומזוודה וינטאג'י מאכסנת חוברות קומיקס.

יש בונוס ברשומה, הסבר להכנת מסגרות בהשראת 'ים' לדקורציה ויצירה עם הילדים. העיקרון הכללי: קופסאות נקיות של שימורים (סרדינים למשל) הדבקת מפה בגב והוספת "פרופס" ימיים שנאספו על ידי הילד בחוף, כולל תוספת של חיות שצויירו על ידי הילדים והודבקו עם חוט אל הדופן העליון של הקופסא.


5 תגובות:

 1. יפהפה, אבל מאוד בוגר, חסר לי צבעוניות ושמחת חיים. ראי את העיצובים בסגנון האנתרופוסופי - יותר עץ וטבעיות, עם ססגוניות.

  השבמחק
 2. מאוד קודר, אפילו עצוב. איפה הצבעים העליזים ושמחת החיים? נראה כמו חדר של סטודנט ולא של ילד.

  השבמחק
 3. בעיני ממש מקסים . ילד בגיל 9-12 יהנה מחדר כזה מאד. הצבעים ה"כאילו" קודרים מקורם לדעתי באור האפור משהו של שבדיה לא?
  השראה מצויינת ליצירה עם הילד.

  השבמחק
 4. אצלנו זה כדור גל, תומר ציין שאפשר גם טניס.....הפינים יחכו כנראה לאשתו!

  השבמחק
 5. אכן קצת בוגר ורציני, אבל בהשראה, כמו תמיד, אנחנו לוקחים את מה שטוב ויפה לנו, זה יכול להיות פרט או פריט ולא חייבים לחבב את הכלל. גם אני הייתי מוסיפה לחדר יותר שמחה, אבל הבסיס נהדר כמו שהוא. משם השמים הם הגבול....

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking