הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 8 באוגוסט 2010

ממתקים בריאים - פינוקים מעולים לימי הולדת (fancy fruit treats)

הכל תמיד תלוי באופן ההגשה וההצגה של הדברים. תמיד. הרושם הראשוני קובע ואין מה לעשות, העין אוהבת דברים יפים. כאלה אנחנו אוהבים את האריזה, מסתכלים בקנקן שכמותנו.

עם התובנות האלו נשכיל לדעת, שאם מתחשק לנו להפתיע באלטרנטיבה בריאה יותר באירוח של ימי הולדת (ולא רק) אפשר לעשות את זה יפה לא פחות וללא פשרות. אז נכון, בימי הולדת מותר להכנס באמא אמא של המתוק ולהנות ממנו עד כלות, אבל האופציות המוצעות, הן לא ממש התפשרות, פשוט צריך להיות קצת משקיענים ויצירתיים. הנה כמה רעיונות שמשתלבים נהדר עם ההיצע הנהדר של פירות הקיץ.כדורוני פירות בגביע גלידה - הגשה מעולה לפירות, עטרות הנייר מונועות הרטבה של הגביע, וייצוב העניין נעשה על ידי הנחה של סוכריות בתוך הגביע.{כן, זה קצת סותר את עניין הפירות לרגע....}, בתכלס, אפשר להתספק גם בקוביות, זה יהיה נפלא גם בקווים ישירים.


פירות על מקל (גירסאת הסוכרייה על מקל ) - ייתכן מאוד שהוורסייה השחיתותית יותר, של האורארו עשוי לקסום לכם יותר (ומי יאמר כאן דברים טעימים על מקל ולא יזכיר את בייקרלה האגדית) אבל יש להודות שמדובר בנישנוש מדליק למדי. fruit pops, אני מודה שכאשר משווים את זה לאופציה שמתחת, זה נראה מעט מופרך להתאמץ ככה.


פירות על מקל (גירסאת השיפוד)- מוכר, פשוט ותמיד מנצח. השילוב של הטעמים והצבעים, קלות ההכנה, שפוט ומענג למדי.

7 תגובות:

 1. מממממ מה זה נראה טוב וטעים. רעיון נפלא.

  אמא1

  השבמחק
 2. רעיונות מקסימים!!
  גביעי הגלידה מושלמים!

  השבמחק
 3. כן הרעיונות נהדרים והביצוע מקסים, עכשיו נותר שגם אנחנו ניישם.

  השבמחק
 4. יפה!!!!!1
  ממש טעים,מקסים ביופיו מעולה פשוט ללקק את האצבעות

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking