הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שבת, 28 באוגוסט 2010

מערכת שעות ללימודים - free printable schedual for students
עוד שניה וחצי הוא מסתיים וכמו כל דבר שנגמר זה גם, קצת עצוב. אבל גם מאוד משמח ומחזיר לקו שפיות אלפי הורים ברחבי המדינה. לאלו שיש להם ילדים בבית ספר, קבלו באהבה ממני מערכת שעות שהכנתי, אחת לבן והשנייה לבת. הדמויות נשארו לבנות- בכדי שמי שירצה, יוכל לצבוע לבד ולעצב את המערכת לטעמו.


חייבים לראות את כל התמונה כולה? - המלצה

בנוסף רציתי לספר לכם, שאם אתם כמוני, חייבים סדר כפוי מבחוץ, משהו שמארגן אתכם וצריכים לראות את השנה כולה במבט אחד, לדעת מה הדברים הגדולים שעומדים לפניכם, אפשר לגשת לכאן להוריד לוח תיכנון שנתי, לשמור במקום אסטרטגי (מקרר?) או ליד שולחן העבודה. כך שום יום הולדת, מסיבה, ניתוח מעקפים, חג או סיום חוזה יפתיע אתכם. מה שיפה זה שישנה אופציה ללוחות תיכנון שנתיים לפי שנה אזרחית (ינואר עד דצמבר) שנת לימודים (ספטמבר עד יוני) ושנה עיברית. שלא תגידו לא ידעתי.


4 תגובות:

 1. יא, זה מקסים, הולכת להדפיס את המערכות לילדים שלי, ואחר כך לעצמי את התכנון השנתי (כה מקווה שניתוח המעקפים לא ייתקע לי בתאריך לא נוח...)
  נשיקות

  השבמחק
 2. המערכת שעות נפלאה וגם לוח השנה העברי של חברת קו טוב מוכר לי מהעבודה, תודה, לא ידעתי שיש לוח שנתי לשימוש ביתי, זה מצויין על המקרר, יש לך אחלה רעיונות תודה, לוטי

  השבמחק
 3. מערכות השעות פשוט מקסימות :-) חבל שהילד שלי עדיין בגן.
  אני את התכנון השנתי עושה באאוטלוק במחשב...

  השבמחק
 4. מקופלת אהובה - העיקר שיהיה לך סדר, העיקר... נשיקות ובהצלחה עם היום.

  לוטי- תודה. כן הוא מאוד שימושי וברור. מקרר זה ה-מקום.

  רחלי - תודה רבה. אוטלוק זה נהדר, אבל המינוס, אם אני לא טועה זה המחסור בלוח שנה עיברי על חגיו. לא?

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking