הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 26 בספטמבר 2010

מה בכיסים? אוצרות ! (pocket treasures)אחד הדברים המעניינים שיכולים להעיד כל כך הרבה על עולמו של האחד הינו תכולת הכיסים שלו, או במקרה שלנו הנשים, בתיקים שלנו. יש כאלה שכל העולם שלהם נמצא שם, יש כאלה שמעדיפים את הקו המינימליסטי ויש כאלה עם דברים הזויים (כאן למשל, בהחלט ניתן לומר שישנם קווים מקבילים ברורים ביני לבין ליה הקטנה).

אבנים, עטיפות של מסטיק, מסרק של בובה, מפרט של גיטרה, או בורג..... הכל יכול להיות הכיסים של ילדים. פרויקט אוצרות בכיסים, מהווה הצצה מקסימה אל עולמם החבוי של כיסיהם של ילדים (בעיקר, אך ישנם כמה מסתנננים מבוגרים) מרחבי העולם. כל אחד יכול לצלם את תכולת כיסיו של ילדו ולצרף צילום של הכוכב. אלו יתפרסמו באתר. לאט לאט יווצר ארכיון תכולת הכיסים הגדול בעולם. חגיגה!מה עוד לא לקחתם חלק בחלום קטן? תזכורת קטנה, למי שעוד לא הספיק, יש לכם כמה שעות ספורות להשתתף בהגרלה הכייפית של my tiny dream. כל מה שצריך זה רק להגיב. היש קל ונחמד מזה? יאללה, גשו להשתתף בהגרלה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking