הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 2 בספטמבר 2010

על אצבעות קטנות ודברים טובים (small matters big pain)

כנראה שלא הכל דבש לקראת החג הזה. אתמול בכישרון יוצא דופן, התגלשתי עם יאיר על מגלשת גלגיליות בגינה והצלחתי לנקוע קשות (אולי לשבור?) את הזרת השמאלית - הלא היא האיבר המיותר ביותר בגוף מלבד האפנדציט. מכיוון שהקטנה נועדה ל(מכות) גדולות, היא השלימה את ייעודה וכעת אני מדדה כאילו הייתי הגיבן מנוטר-דאם. אז אחרי יילוליי הפתיחה האלו, אני רוצה לספר לכם על 3 דברים :


הראשון, מכירה שווה ב- KITCHENWORKS שם תוכלו לפנק את עצמכם ולרכוש מתנות חג לקראת החג במוצרי מטבח שווים. תוכלו למצוא שם עוד דברים טובים והכי הכי, תמצאו את הספונסר האהוב על ילדיסקו- שינזי קאטו. הכל במחיר כייפים לכבוד החג. זה התחיל אתמול ונמשך היום - שישי, כך שהיום זו הזדמנות נפלאה אם אתם מתכוונים להיות באזור.


שנית, בילדיסקו פורסם כרטיס ברכה עם ניחוח וינטג' לראש השנה, להורדה חינם. באהבה בשבילכם.

שלישית, ישנו בלוג שכבר הוזכר פה, ביסים. איכשהו הוא תמיד מוצא אותי בזמן. יש לי יחסי טלפאתיה עם הילה (שהיא לא יודעת עליהם כלל וכלל). איכשהו המתכונים שלה מגיעים לי "בהזמנה". למשל, כשנחתו אצלי בבבית ערימת עלי גפן , הגיע לתיבת המייל מתכון מתאים. כשתהיתי לגבי עוגה טעימה ובראיה הגיע המתכון של עוגת הקישואים, כאשר חשקה נפשה של ליה בטופו, הגיע זה וכשתהיתי אודות מתכון לחג נשר עלי כעלה בסתיו מתכון לצלי שזיפים. הצילומים יפים, הכתיבה מהנה, אמיתית ואלו חוברים למתכונים מוצלחים.

2 comments:

  1. שהאצבע תתרפא מהר! והשנה החדשה תתחיל בימין!

    השבמחק
  2. poor little finger! I always thought those slides were dangerous...
    sorry love.

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking