הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 17 בנובמבר 2010

בגדים מיוחדים לילדים - organic cotton children's fashion
אני לא יודעת מה אצלכם, אבל אצלי יש עניין רציני עם נוחות. בתור ילדה שעד גיל 11 כמעט ולא לבשה ג'ינס בגלל שהבד היה קשה ונעדר גומי, אפשר לאתר את הבאג של הנוחות אצלי עוד מאז. כיום, גם כאמא, נדיר שיהיה לילדי ג'ינס (זה לרוב ירושה או מתנה שלא מוצאת דרכה החוצה מהארון), והבגדים תמיד נוחים, גומי נעים, ובדים שכיף להרגיש על הגוף. לכן בגדים פשוטים (ויפים) שהם נוחים פשוט משמחים אותי. Periwinklebloom משמחים אותי.

דברים קטנים, מעוצבים ויפים שבאים במנות קצובות, איכותיות ואורגניות. זה בדיוק מה שמציעים Periwinklebloom . המותג מציע בגדים מעוצבים לילדים אשר עשויים מ- 100% כותנה אורגנית ומיוצרים לגמרי בארצות הברית של אמריקה. בגדי הילדים נתפרים ביד בכמויות קטנות ועם המון תשומת לב. והעיצוב שבא מתוך תפישה שפחות זה למעשה יותר מביא איתו הרבה יופי. גוונים טבעיים, התאמה נוחה שמאפשרת לילדים שלובשים אותה נינוחות ונוחות, מה שמאפשר לנהוג בחופשיות במרחב.


תגובה 1:

  1. בוקר טוב.הבגדים מקסימים, ויש לי בבית ילד אחד שגם בגיל 8 הוא הולך רק עם טרנינגים עם גומי, וג'ינס לא מתקרב אליו.....אבל אני לא קונה ברשת, חייבת למדוד הכל..
    סופש נפלא.

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking