הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שישי, 17 בדצמבר 2010

איך מכינים כנפיים של פייה מקרטון- cardboard fairy wings DIY
אחרי הסופה הגדולה שנתנה לנו הרבה מים וגרמה לכולנו להאמין שיש כזה דבר חורף בישראל, מיד מהרה לצאת השמש ולהזכיר לנו שלא ניסחף (במים עכורים) ופה זה מידל איסט, אין חורף ארופה סטייל, אז תרגיעו ותחזרו לטי- שרט. כך או אחרת, איך שיצאה השמש ונהיה חמים ונעים, יצאנו, הפייה הפרטית שלי ואני לסיבוב "סידורים" שכונתי. רגעים של קסם שבהם הונצחה הפייה מרחפת במשעול, מביאים אליכם את כנפיי הפייה הכי מגניבות והכי פשוטות וממוחזרות שיש- 5 דקות הכנה (בלי קישוט).


עכשיו ככה, כנפי הפייה האלו הן יותר מוצלחות ממה שתאמינו. למה אתם שואלים את עצמכם? ישנן מספר סיבות:

1. ליה מתה עליהן ברמות על.
2. הן ממקור ממוחזר- קרטון פלזמה שעשה הסבה והפך לכנפיים, לא רע תודו...
3. הן עמידות באופן יחסי, מלוות אותנו מזה כמה זמן
4. הן גמישות באופן יחסי, נקודת החיבור שלהן "נשברה" ובכך הפכה אותן למוצלחות יותר ונוקשות פחות. כשהפייה עפה איתן, הן ממש מתנודדות. אותנטיקו!
5. אפשר לעשות להן קסטמייזינג- כן כן, לגמרי התאמה אישית: לצייר ולהדביק, פאייטים, צבעים, טושים, מדבקות, נוצות, חרוזים... מה שהם רוצים. וזה הכיף הגדול.איך מכינים כנפיי פייה מגניבות מקרטון ממוחזר- פעילות מעולה לימי הולדת

אין לי הסבר מצולם, אבל זה כל כך פשוט שאין מה להראות כאן יותר מידי, כל מה שצריך זה :

קרטון בגודל המתאים לכם, סכין יפני טוב וחד (חשוב!), עט/ עיפרון לסימון, גומי (כמו זה שיש בבגדים, ניתן לקנות בחנויות סידקית והכל בדולר שכאלה) מברג +.

על גבי הקרטון מציירים את הכנפיים (אם צריך רפרנס להשראה, חפשו כנפי פייה או פרפרים בגוגל, זה יעשה את זה)
חותכים צורת כנפיים בעזרת הסכין (תשאירו את הקרטון בשלמותו, נפחי ותלת מיימדי, זה קל יותר לחתוך ככה)
בעזרת מברג + יוצרים 4 חורים, כמו בתמונה, שניים אחד מעל השני (המרחק בין חור לחור, כ- 4 אצבעות), בכל צד.
יוצרים כתפיות: משחילים גומי, שאורכו כ-45- 50 ס"מ, סה"כ 2 רצועות, אחת לכל כתפייה.

וזהו, מודדים, רואים שנוח, עושים התאמה אם צריך. ולחלק הכייפי, נותנים לילדים לקשט. טושים דבק, חותמות, מדבקות, שלל חומרים להדבקה. תהנו.


לימי הולדת- כהפעלה:
הערה קטנה, ערכתי הפעלה כזו ליום הולדת של פיות, אם אתם בוחרים לעשות כזו הפעלה ליום הולדת, אנא קחו בחשבון שזה מצריך הרבה מקום לעבודת הקישוט! צריך הרחבה מרחב פעילות. גם להתרוצצות אחר כך. אפשר כמובן להקטין את מידת הכנפיים, זה לא יפגום בהנאה. אה כן, וזה מתיש אצבעות לחתוך כמות כזו, היו חזקים.

4 תגובות:

 1. רעיון מעולה! תודה!
  הפיה הפרטית שלי בטוח תאהב את זה :-)

  השבמחק
 2. כשראיתי את התמונה המתוקה שלה מרחפת עם הכנפים, והבנתי שקוראים לה ליה, ישר נזכרתי בספר המקסים "כנפים" של מאיה חנוך.. (מומלץ)

  השבמחק
 3. כן זה מגניב ( : גם אני הכנתי לנועם שלי כנפי פיה מקרטון וציפונו אותם בנייר והדבקנו עליהם כוכבים ופייטים ( : עכשיו אני רוצה להכין ארז אסם מקרטון (: ועוד רכב ... הרשימה ארוכה והזמן קצר קצר

  השבמחק
 4. אוי, איזה מתיקות, חבל שהפיה שלי בגילה המופלג (10) חושבת שזה תינוקי...

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking