הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 13 בדצמבר 2010

טוקיו- בית קפה ידידותי לילדים - Tokyo Baby Cafe


סלקציה קשוחה מופעלת בבית הקפה - Tokyo Baby Cafe, אם אתם לא מצוידים בילד (מתחת לגיל שבע בלבד!) או שבטנכם אינה נושאת תינוק, סביר להניח שלא תשזפו עינכם בעיצוב הפנים, לא תתפרקדו במתחם המרופד של הספה הגדולה ולא תפנקו את בלוטות הטעם בתה צמחים מחזק. מבאס.

בית הקפה ממוקם בטוקיו, באזור Omotesando והוא עוצב על ידי המעצב היפני Nendo. הרעיון הוא לאפשר להורים וילדיהם להנות ממתחם בטוח וידידותי. כזה המאפשר להורים ללגום משקה, לערוך שיחת חולין עם חבר ובו בעת להיות רגועים מבחינת הסביבה הפיזית.
הכניסה עוצבה כבית משחק והיא מובילה את גרם מדרגות שנפתח אל חלל שעוצב במראה מינימליסטי -מודרני של אליסה בארץ הפלאות. ישנה ספה ע-נ--ק-י-ת, אשר משמשת כאזור משחקים, אזור ישבה מרכזי וחדר פרטי קטן. בחדר הפרטי, המבודד, ישנה טלוויזיה שצופה אל החלל המרכזי ומאפשרת השגחה על ילדים במתחם המשחק. להיות בלי להרגיש עם.


משחקי הגודל, המיימדים הקטנים והגדולים מבליטים את ההבדל הפיזי, את נקודת הראייה של דברים, בנינו הגדולים אל הקטנים שלנו. בנוסף לחידוד הבדלי נקודת המבט, זה גם מצליח ליצור חלל שובב למדי.


המעצב ננדו, התייחס במודע לשתי קהלי היעד של הקפה- הגדולים והקטנים על נקודות מבטן השונות הנובעות מגובהם. שולחן נראה לנו כשולחן, אך לילד קטן הוא בקלות הופך לבית. הניגודים בין אלמנטים גדולים לקטנים מיצרים הדגשה לשתי נקודות הפרספקטיבה האלו.

אז אם אתם עונים על הקריטריונים ואתם בסביבה, קפצו לבקר בבית הקפה הנחמד הזה.

4-5-12-B1F Jingumae
Shibuya-ku Tokyo 150-0001
TEL 03-5474-8281
EMAIL info@tokyobabycafe.com

OPEN 11:00-19:00
last order 18:00
CLOSED Monday


6 תגובות:

 1. מהמם! שמישהו יאמץ את זה כאן!!

  השבמחק
 2. מהמםםםם!!! איפה את מוצאת את הדברים האלו... מדהים חבל שאין קפה כזה בתל אביב שמתפוצצת מילדים קטנים..

  השבמחק
 3. מ ד ה י ם !!!
  אין על היפנים !! גדולי העיצוב!!
  אחלה פוסט!!!
  תודה!
  אלונהץ

  השבמחק
 4. שני קהלים...:-P

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking