הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 23 בינואר 2011

אתם עושים - מטבח עץ של עופר - (DIY - kids kithchen)


אחד הדברים שהביאו אותי לכתיבת בלוג היה הגילוי המרגש של עולם יצירתי שופע בכישרון יצירתיות ונדיבות אינוספית בחלוקת המידע. ההשראה שוכנת בכל מקום ותחת כל מקלדת רעננה והשמחה רבה. גם ילדיסקו הוא בית קטן בערבת היצירה והוא מהווה מפלט בשבילי ומקור מזין לעשייה וחלוקת מידע והשראה. זה מעגלי, אתה נותן ומקבל מזין ומוזן. (אם חשקה נפשכם, תוכלו לקרוא קצת יותר על ההיבטים הביוגרפים של הבלוג כאן)

בדיוק מהמקום הזה כל כך כיף לקבל מיילים מכם, כאלה ששותפים להשראה ולחדוות העשייה. כיף לדעת שיש עוד אנשים שנהנים איתך. המייל של דפנה היה בהחלט אחד כזה.

מטבח ילדים לעופר

שניהם חקלאים חרוצים מאי שם בערבה, שקיבלו השראה והחליטו להכין מתנת יום הולדת אוהבת. הוא אחראי על הצד הטכני והיא בוחשת בקדרה היצירתית ויחד הם רקחו לעופר הקטן מטבח ילדים מגניב. הפתעת יום הולדת שווה במיוחד מאבא ואמא שלא התעצלו והפכו שידת מחשב סתמית למטבח עץ כייפי ושמח.

כמעט כלום לא קנוי בטבח הזה: גב של ארון ישן, מדף שהפך להיות דלת התנור, ידיות של מגרות שלא תארו לעצמם שיהפכו לכפתורי גז ובדים מהסטש הפרטי שהוסיפו צבע ושמחה לכל העניין.

שיהיה לעופר מזל טוב. ולך דפנה, תודה רבה על השיתוף.


9 תגובות:

 1. סליחה על האמירה הרדודה שאני הולכת להגיד, אבל... אין דברים כאלה!

  השבמחק
 2. איזה יופי !!!! פשוט ירוקה מקנאה...

  השבמחק
 3. כמה פשוט ככה מקסים-כל הכבוד על העבודה המקסימה
  עליזה-ראש העין

  השבמחק
 4. מקסים, ולא מבייש שום חברה מטבחים לילדים...
  מעורר השראה..

  השבמחק
 5. גאוני!!!! יש לי שידה ישנה שרק מחכה לשידרוג כזה! תודה על השיתוף!!
  איילת

  השבמחק
 6. מקסים ומעורר השראה!
  כל הכבוד

  השבמחק
 7. מקסים, מוזמנים לראות גם את גירסתנו למטבח ביתי....http://sarahinspirasion.blogspot.com/2010/12/diy-wooden-play-kitchen-from-ikea.html

  השבמחק
 8. בדיוק חפשתי שדרוג לחדר משחקים! תודה!! אני כבר מפשילה שרוולים!!!

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking