הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שבת, 29 בינואר 2011

מסיבת יום הולדת לילדים - בית קפה פריזאי - או לה לה (French birthday party)


בעיניים של מי שבאה מתחום עיצוב ארועים, יש בעיני חשיבות אדירה לאיך מייצרים אווירה באופן ויזואלי. אני מאמינה שכאשר מגיעים למקום שנראה מיוחד ויפה מעניין ויצירתי עשינו חצי עבודה, כי המוזמנים מקבלים אווירה, קסם, תחושה, הם כבר "בפנים" הם כבר מתרגשים ומרגישים.

פונים אלי לא מעט אנשים כדי שאתן להם רעיונות וטיפים לאיך לארגן ימי הולדת, איך לקשט ולהפעיל. אמנם ישנם כמה "כללי זהב" לעשיית מסיבות (לא רק של ילדים), ובכן, זה ראוי לפוסט משל עצמו, אבל אני רוצה להראות לכם איך אפשר לעשות את זה באופן מרשים, בפשטות, מדברים זמינים שלא בהכרח עולים הרבה, אבל דורשים מעורבות שלכם וידיים עובדות. בואו לראות איך הפכה דרסי סנדרס, לכבוד יום ההולדת של בנה, מרפסת לבית קפה פריזאי.

שילוב של יצירתיות, פשטות ונושא סופיסטיקייטד הם הבסיס ליום ההולדת המקסים שערכה דרסי. הנושא הוא בית קפה צרפתי, והעיצוב בהתאם, משלבים אלמנטים סמליים: סוכך פסים צהוב -לבן (נייר מודבק עם סלוטייפ), חלונות (מצויירים) שצופים אל בית הקפה, פאטיסרי מקושט ומפונפן, ועוד מיני טובין לנישנוש בדיספליי. בצד נשענות אופניים עם סלסלה מלאה במגדלי אייפל על מקל (שוקולד ורומנטיקה מעודנת באוויר. המבוגרים מותאמים לרוח הדברים בפרופס, בארט צרפתי ושפמים או פני פיירו לבנים.


מוצלח עד אין סוף הוא קיר המסגרות שמחכה למוזמנים - אמני עליות הגג הדולפות, לבוא ולצייר. כוסות חד פעמיות מלאות בצבעים, תלויות על הקיר, נוח מזמין ומ-ע-ו-ל-ה. לילדים גדולים יותר זה יכול להיות אחת מיני הפעילויות או לחלופין, משחק מקדים, עד שכולם מתאספים- שיהיה מה לעשות בנתיים.

בנוסף, דרסי עשתה שימוש מושכל בנייר וטושים וציירה תפאורה משלימה חלונות אשר צופים אל בית הקפה. כמה פשוט ככה מוצלח ונהדר. על כל זאת הוסיפה פרופס, שתורמים לקבלת תחושה חוויתית וסידרה את הכל באווירה בהתאם לנושא שבחרה (פריז, צרפת). היא הייתה ממוקדת בנושא, ובפלטת הצבעים והצליחה ליצור מקום נעים, אווירתי, מואר ושמח, כזה שיוצר תחושה מזמינה.מסקנה מתבקשת, בחירת נושא, ועם מעט יצירתיות, בחשיבה ובביצוע, השקעה קטנה בפרטים אפשר לערוך יופי של מסיבת יום הולדת. ואם צריך, מגייסים חברים או בני משפחה מוכשרים לעזרה.

קרדיט צילום הת'ר מילדנשטיין**** קריאה אחרונה *****
אתם זוכרים שתכף מסתיימת הגרלת ערכות המשחק המדהימות מעץ שנערכת לקוראי ילדיסקו?
לחצו כאן- יש לכם עוד הזדמנות אחרונה להשתתף.


שיהיה לכם או- לה-לה של שבת
אפרת

3 תגובות:

  1. פשוט מקסים!

    רינה

    השבמחק
  2. א.א. פורסם בפייס! איני יודעת לערוך לינק!!! ובכל מקרה- שמחה להיות חלק בפרסומם של משחקי ילדים מדהימים כאלה! אשמח לקבל כל ערכה! שבוע טוב!!!!

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking