הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 9 בינואר 2011

מוניטור תינוק חכם - לתקשר עם התינוק שלכם (i phone baby monitor)


יש בי נטייה אמביוולנטית כלפי טכנולוגיה שעניינה ילדים- תינוקות. משהו בי שואף לפחות התערבות, פחות ניהול טכנולוגי, פחות שליטה טכנית ותלות. אבל נכון, לפעמים הם נחוצים, מצילים או סתם מפנקים. יש ויש, כמו כל דבר בחיים.

בייבסנס ושאר אמצעי ניטור לתינוקות, מעולם לא היו לי. למרות שאני בקלות יכולה להיות דאגנית להחריד בכמה תחומים אחרים, דווקא בעניין הזה סמכתי על עצמי בלב בוטח. גם ליה וגם יאיר היו תינוקות שהיו קרוב קרוב אלי, ישנו במיטתם איתנו באותו החדר עד גיל שנה וחצי (יאיר, תתחיל לסמן את טבלת היאוש) וישנו לצידנו במיטתנו שלנו המוני פעמים. ככה זה כשמניקים. מי רוצה לרוץ לחדר אחר? דאה, לא אני.

מצד שני אין לנו בית גדול, ולא שתי קומות אז אולי קל לי להיות "גיבורת" בייבי - סנסים. אולי... וגם לא נאלצתי (וגם לא רציתי) להיות רחוקה מהם באופן שמצריך מכשירי תיקשור למרחוק. ואז נתקלתי בסקירה של דבר מגניב, חברת Withings הצרפתית שקדה על גאדג'ט חביב למדי להורים שנאלצים לשהות רחוק מילדיהם ועדיין רוצים להרגיש קרוב.

מכשיר קטן, לבן ודי סקסי, שנראה כמו גאדג'ט ידידותי למרגל מתחיל, תחזיקו חזק, כי מה שיש לדבר הזה להציע, יהפוך אתכם להורה ג'יימס בונדי לחלוטין: אינטראקציה דו -כיוונית עם התינוק שלכם. אתם יכולים לראותו, לדבר אליו, ואף לשלוט על הפלייליסט המושמע בחדר. מצלמה בשידור חי תזרים אליכם לאיי-פון שידור ישיר של נחרות תינוקיות מתוקות, יש חושך בחדר התינוק, אל חשש, יש עדשה לראיית לילה! כל השידורים המרתקים הללו יגיעו אל הטלפון החכם שלכם, Ipad, IPhone, מחשב טלוויזיה או כל מסך אחר עם חיבור אינטרנטי. לאן שתבקשו.

המכשיר מודד בחדר התינוק רמות רעש, תזוזות, לחות, טמפרטורה. ולקינוח, ניתן לדבר ולשיר שירי ערש, מרחוק היישר אל תינוקכם. מעניין אם אפשר להוסיף מד ריח ואז פונקציה להחלפת חיתול.

יצא לשוק בסוף מרץ, יעלה 200-300 US$

3 תגובות:

 1. אפשר להגביר את רמת הקליטה? חשבתי שזה יהיה נפלא לשים לה כזה בגן....
  (:

  השבמחק
 2. חחחח אהבתי את הרשומה ואת ההומור המיוחד שלך.
  תענוג.
  תודה על העידכון החדשני בהחלטץ נשמע משהו.

  ססיליה

  השבמחק
 3. מעניין מה רמת הקרינה בדבר כזה...נראה לי די מפחיד...בדקת במקרה?

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking