הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 3 בפברואר 2011

בובה, כרית או דף צביעה - אתם מתאימים, אתם מחליטים ! (fabric doll you can customize yourself)


אני רוצה לשתף אותכם ביצרה חמודה וקלילה למי שתפירה זה כוס התה שלה. הרעיון הוא יצירת כרית קטנה, עם ציור בקווי מתאר, כך שמתקבלת כרית צביעה. מה שנחמד בכל העניין, זה שהילד צובע את הכריות-ציור, מכאן מתקבלות שתי אופציות צביעה:

1. בטושים פשוטים (על בסיס מים), משמע שבכביסה, הרוב המכריע של הצבע יוסר מהבד, והכרית תהיה מוכנה ומזומנה לצביעה חוזרת. בהסתייגות קלה, ישנם צבעים יותר עקשניים וזה לא תמיד חוזר להיות "דף לבן" לגמרי. אבל לא מפריע לכיף של צבייעה חוזרת.

2. בטושים שמיועדים לצביעה על בד, משמע הצביעה הופכת למקובעת. והייתרון בכך שכאשר רוצים לכבס, הצבע עמיד.

כך שבין אם הכרית הזו תהפוך ל"דף צביעה" או לבובה בהתאמה אישית, התוצאה מהנה ומגניבה.מה עשיתי, הסבר על קצה השפיץ של המזלג (סליחה שזו לא הדרכה מפורטת):

על בד כותנה , ציירתי בטוש פרמננטי (אינו מחיק) סכמת איור פשוטה של ילדה-פייה. גזרתי בהיקף, לא ממש במדוייק ותפרתי בהיקף (הבדים פונים עם הצד "הנכון" אחד כלפי השני), הפכתי את הבד (דרך הפתח הקטן שהשארתי, בתפירת ההיקף), כך שנוצרה מעין כרית קטנה. מילאתי באקרילן ונתתי לליה את הכריות- צביעה.


שלכם, אפרת

11 תגובות:

 1. מקסים לגמרי!
  יופי של מתנה לילדים- כרית+סט טושים

  השבמחק
 2. אפרת זה פשוט משגע! איזה רעיון מקסים!!

  השבמחק
 3. ראיתי, הכנתי דוגמא רק כדי לראות אם הידיים שלי מסוגלות לתפור משהו שהנסיכה תזרום איתו - יצא פשוט משגע!!! הרבה בזכות הדוגמא הנהדרת שלך!!!

  השבמחק
 4. רעיון מעולה!
  הדבר הבא זה לגלות איפה אפשר לקנות את הבד הניילוני הלבן שגם אפשר לצייר עליו.
  מקסים ותודה!

  השבמחק
 5. רעיון טוב למתנות לחברים. אצל הילדים כל מה שקשור לנסיכות/נסיכים/ פיות - הולך! והשיתוף שלהם ביצירה . רעיון יפה ומקורי למתנה . רק חסרה לי הסבלנות לתפור...

  השבמחק
 6. אחלה רעיון!
  אנסה עם גרסת הנסיך :-)

  השבמחק
 7. כמה חמוד וכמה פשוט, נראה לי שהקטנים שלי יאהבו את זה מאוד

  השבמחק
 8. מקסים פשוט מהמם אבל יש גם יצירות לילדים באת ראבל ל אארכות אלה מחומרים שיש בבית כמו היצירה הזאת רק אם הסבר יותר מפורט?

  סליחה אל החצופה

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking