הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 21 בפברואר 2011

הנאות מאוזנות - אופני עץ (sponser highlight)


שבוע מחלות תוקף אותנו, ויש כאן בבית מעין מרוץ שליחים, אנחנו והמחלה: ליה, יאיר ועכשיו אבא. מעניין אם גם תורי יגיע. הפלוס כשנשארים בבית עם הילדים זה שאם כבר- אז כבר, עושים דברים. השבוע הזה כשליה הייתה בבית (בחלקו הרב היא במצב תקין ורק נהנית מהבונוס של הבית כי יאיר חולה ואני גם ככה בבית ומנוטרלת) הכנו חנות קאפקייקס, עציץ רקפות, הכנו עוגת תותים וקצפת והשתדלנו לצאת ולטייל בשכונה כשהיה אפשרי. ברוב הפעמים עם אופני העץ הירוקות והמתוקות שלה.


אחד מהכיפים שלה (וגם שלי ) אלו אופני העץ הנהדרות שקיבלנו מוודיז. ניסינו ואהבנו (טוב זו לא חוכמה, אהבנו כבר קודם וכשהם אצלנו זה רק מחזק). למה כייפים הו, יש הרבה סיבות:

פשוט וקודם כל בגלל העצמאות שלה, היא רוכבת עליהם מבלי להזדקק לי ולעזרתי. לי זה גם שיחרור ענק שמאפשר לנו ללכת היא והאופניים ואני והעגלה.

היא נהנית מהרכיבה ורצה איתם בחדווה, שזה תענוג גדול לראות. ואם נמאס לה לרכב עליהן (השכונה שלנו היא מיני  סן- פרנסיסקו, או עליות או ירידות, באסה) הן מתאכסנות בקלילות בסל העגלה של יאיר. והן קלות כך שזו לא מעמסה מעיקה.

הן יפות, מגניבות וקלילות. המשקל שלהן מהווה ייתרון בולט לגוף של הקטנים, קל לתמרן, להרים ולהזיז. וכל העניין הזה מאפשר תפעול מצויין מצידם של הקטנים, הם לא צריכים להתרכז במכניקה ובפדלים, פשוט להמריא בעזרת שתי רגלים לאופק של הנאה ויציבות.

מרוב שאנחנו אוהבות, הן מייד קיבלו שידרוג, כיס תלייה קדמי שבו אפשר לאכסן את כל מה שילדה צריכה: פרחים ואבנים שאוספים בדרך או את האוסף הרגיל שיש בתיק  שלה.

תהיו בריאים ומאוזנים, אפרת
3 תגובות:

  1. היי, האופניים נהדרות. התיק כל כך מתוק (גם הדסי אוהבת ללקט בדרך אבנים קטנות, עלים ופרחים). יום טוב ובריאות לכולם !

    השבמחק
  2. בוקר טוב ובריא לכן! האופניים מקסימות.הן היו חוסכות לנו מאמצים, אבל גילינו אותן כשהילדים כבר רכבו! היק מקסים! יום נפלא

    השבמחק
  3. מוצר מקסים, והתיק שתפרת לה מהמם עם הבובה החמודה הזאת...

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking