הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 24 במרץ 2011

הלימונדה של תהל - שמיכות הטלאים של תהל

בהריון הראשון שלה הפכה תהל למיציולוגית (מהמילה מיץ) מדופלמת. היא והלימונים שנפלו עליה בדמות שמירת הריון מבאסת הפכו יוצרות והנפיקו יופי של מיץ - לימונדה רעננה וטעימה (=  שמיכות טלאים רכות ומחבקות).


וכך צפונה בביתה, אך מסרבת לקמול בצל שמירת ההריון היא תופרת להנאתה. וכמו כל הריונית רוויות פנטזיות היא מארגנת את הבית חולמת על סידור החדר ומחפשת סט מצעים מושלמים. היא מקננת בתאוריה, כי במצבה אי אפשר ממש אחרת. ואז כשאמא שלה מופיע יום אחד בהיר עם שמיכת טלאים רכה ונעימה שהיא תפרה לפני שנים לאחותה מתפצפצים ניצנוצי התאהבות. גם תהל רוצה להכין אחת כזו לתינוקת.

את מקבץ הצירופים הללו בשילוב כישרון וסבלנות מתעלת תהל לכדי עשיית שמיכת התלאים הראשונה שלה. היא מנסה ומתאהבת. גוזרת, מחברת, בוחרת ותופרת, היא נשבת בקסם של הטכניקה המסורתית המיוחדת. שמיכות הטלאים מייצגות את המסירות, האהבה והקשר בין האם לילדה. כל שמיכה היא ייחודית, ממש כמו האהבה האמהית. והן משתבחות עם הזמן, סופגות את תווי גופו של המשתמש ומזרימות אליו אהבת אינסוף.וכידוע דברים טובים דינם לפרוש כנפיים ולעוף, אנשים ראו והתאהבו, הם רוצים גם. הבקשות שזרמו הפכו את תהל לעסק אמהי קטן ואיכותי שמעצב ומייצר בעבודת יד מוקפדת ואוהבת שמיכות תלאים משגעות. השמיכות הללו לעולם יהיו ייחודיות ושונות זו מרעותה והייחוד הזה מייצג את הקשר הייחודי בין הורה לילד. הרכות, הנועם, הצבעוניות הם המסר שאתם מגישים לילדים שלכם, עוטפים אותם בפיסות אהבה שחברו יחד לשלמות מחבקת.
יש שמיכות שהן רגועות מאוד ומתאימות לתינוקות "אקטיביים". יש שמיכות יותר "שמחות וצבעוניות" שמעודדות את התינוק להסתכל בדוגמאות השונות, עוזרות לו לחדד את הראיה ולהרים את הראש .
כל השמיכות עשויות מבדי כותנה, נושמים נעימים למגע ומתאימים לתינוקות רכים. השמיכות הן בגודל שמתאים למיטת תינוק (110ס"מ * 90).  כל שמיכה נתפרת בעבודת יד, והיא נוצרת בתהליך מקביל ללידה, זה מתחיל בבחירת השראה, צבע או צורה או מרקם. אחר כך אני חותכת את הבדים לגודל המתאים מתאימה כל פיסה למקומה ותופרת את הכל ביחד.

 

3 תגובות:

  1. זה פשוט מקסים. הפוסט הזה עושה לי חשק לתינוק ושמיכת טלאים מפנקת.

    השבמחק
  2. השמיכות מקסימות! איזה יופי של יצירות

    השבמחק
  3. השמיכות של תהל הם הכי הכי(טוב, יש לי אחת כזו , אני משוחדת:))

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking