הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 31 במרץ 2011

מלאו כיסי - הדברים הטובים לפסח GARDEN BOUTIQUE FAIR

כשהולכים ברחובות בשכונה שלנו, גלים של פריחת הדר מתנפצים על האף, אין לטעות- האביב כאן. אני לא יודעת מה איתכם, אבל אותי זה ממלא בשמחה פנימית מדגדגת מבפנים ופתאום בא לי לקום מוקדם יותר בבוקר, לעשות דברים ביותר חשק ו.... להתחדש. יש לי אינספור רצונות לשידרוגים כאלה ואחרים, דברים שאני רוצה לרכוש, לעשות, לצייר, להכין, לאפות. לא רק לי, שלא תחשבו שאני  כל כולי אפרת-צנטרית, גם לילדים, לבעל ולעוד כמה אהובים בחיי.

אחד הדברים המהנים לקראת הפסח, אביב אלו הן הקניות (טוב כי נקיונות זה לא נכלל תחת כייף, אז מה נשאר.. ארוחת הסדר, מצות, וקניידלך? ). ומזל שיש ירידי מכירות שווים שמרכזים מוצרים כייפיים ושווים, רחמנות עלי, ככה שאני לא צריכה לעבוד קשה מידי.


נתנאלה שניחנה בעין חדה ליופי ואסתטיקה, רקחה ביד אוהבת ומתוך בחירה מוקפדת את היריד המפתה Garden Boutique  ובו משתתפות היוצרות המוצלחות והמוכשרות  ביותר שתמצאו פה אצלנו אין יזראל (אך לא רק...). מעל 20 מציגים משובחים ושלל מוצרים מעולים ונחשקים מקומיים ובייבוא אישי מחכים רק לנו, לבוא לקחת ולתת לאהובים מתנות משמחות לכבוד פסח. 'אהובים' - זה כולל גם אותנו, נכון? אז תשריינו ביומנים:


8-9/04/11   - יום שישי 10-16  |   יום שבת 10-17


לאתר היריד ורשימת מציגים מלאה - לחצו כאן

אתם מוזמנים לאשר הגעה - כאן


כל הכיף הזה שזור בעשייה למען האחר, דנה ישראלי המוכשרת שיפצה סט של שולחן, כיסא וכנף חלון מרופטת לכדי תוצר מקסים. באי היריד יוכלו לרכוש כרטיסי הגרלה -  וכל הכסף שיאסף יתרם באהבה למען מימון טיפול תרופתי לחנן עידן, ילד יפיפה ומתוק בן 5 מאזור המרכז   עידן, אובחן בגיל שנה וחצי כחולה באפנדימומה – גידול ממאיר צמוד לגזע המח! בואו לעשות טוב.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking