הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שני, 14 במרץ 2011

עיצוב חדרי ילדים - חדר בית העץ הקסום (Magic Tree House room)

כשזה מגיע לילדים - לא חוסכים. הרבה מימושי פנטזיות, חסכים ופנטזיות אנחנו ממשים דרכם. תראו מה קורה כשלוקחים רעיון ומותחים אותו לקצה.
חלונות עם וילונות שהם למעשה איזכור ישיר למפרשי אונייה, עריסת תינוק שהיא כרכרה וקרוסלת סוסים. אבל מעבר לכל אלו, שאכן עשויים ביד אמן ובמומחיות שאין עליה עוררין, ישנם כמה עיצובים שמהבהבים בנהדרות (אם נתעלם מהאקסטרווגזה, והעודף המיותר). אה כן, ויש להם עניין חמוד עם דלתות, דלת קטנה בתוך דלת "של גדולים".

עיצוב חדר ילדים - בית העץ הקסום מבית היוצר של kidtropolis

אני אוהדת מושבעת של נדנדות אין- האוס, וסאקר מוחלט של בתי עץ. החבר'ה של  kidtropolis ניסו להכניס את החוץ אל הפנים, ליצור אלמנט משחק בולט. מצא חן בעיני "המחבואים" הסודיים שיש על במת העץ  וגם הפתחים "המסתוריים" שמספק העץ. 

אתם קולטים שמדובר בחדר, שמחולק לאזורים שונים וגודלו כדירת 3 חדרים ישראלית ממוצעת :) מדהים.
3 תגובות:

 1. וואו!!! שווה! הייתי עוברת לגור שם ומוותרת על החלוקה לשלושה חדרים...

  השבמחק
 2. שניה לפני שאנחנו עוברים לבית החדש - זה פשוט לאכול את הלב!! פשוט מדהים!! הלוואי והיה לי מקום לכאילו חדרי ילדים!! את עניין הדלת אם זאת, אפשר ליישם בקלות!!!

  השבמחק
 3. זה נחמד ,אך לדעתי מוגזם לחלוטין.....
  הייתי שמחה לבקר במשחקיה שמעוצבת כך ,
  לא הייתי רוצה חדר כזה בבית.

  דליה

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking