הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 20 באפריל 2011

מתנה קטנה וחמודה - איך להכין סיכת ראש מקסימה לבנות (diy)

 
נו, שרדתם את ערב פסח? אירחתם או התארחתם? ביערתם חמץ או אגרתם מחסנים? נתתם וקיבלתם מתנות? מירקתם את הבית ושאפתם מלוא אוויר פריחת הדרים? מלאן קושיות יש לי וזה רק בגלל שמרגיש לי כאילו החופש הקטן שלקחתי לי יצר ווקום אצלי בלב ונורא התגעגעתי. אליכם כמובן.

הספקתי חופשנות קטנה לפני החג, רכשתי בגדי חג רגע לפני כניסתו (טעות!), חליתי בשפעת מצוייה, התארחתי בסדר אצל המשפחה, נתקעתי בפקקים מינורים (אני עכשיו עבד נאמן לוויז האיפוני, שהוציאנו לחירות מפקקי הסדר האיומים), רדפתי יחד עם מסיטר ג' אחרי יאיר במהלך רוב הסדר בעוד ליה עושה רעשים של "בדד", עשינו על האש עם חברים ואנחנו משתדלים לעשות דברים באיזי ולנוח בחיק משפחתי.

טפו טפו אין תלונות (טוב, רק לאחותי שטסה לביקור מולדת סינגפורי ושכחה לקחת אותי גם. רעה אחת.). אז לא שיש לי ממש זמן ליצירתיות אבל לפעמים יש צורך שמשתלט וצריך משהו קטן, מהיר חיובי לעשייה. אם גם אתם צריכים מתנה קטנה או סתם עשייה משמחת, קבלו לכם הדרכה חביבה עם תוצאה מהנה שמתבססת על רעיון דומה שהכנתי לכפכפים לכבוד הקיץ של שנה שעברה.

סיכה אביבית ויפה שאפשר להכין בקלות והיא פרויקט יצירתי קטן ומתגמל לאמהות וילדות שכבר שולטות בתפירה בחוט ומחט. נהדר כמתנה של תשומת לב. אביב שמח.

הערה: אם אין ברשותכן מכונת תפירה (לתפירת עיגולי הבד אחד אל השני) אפשר להדביק את העיגולים בעזרת דבק חם. זה בכלל דבר נהדר ושימושי שיש בבית יצירתי.
בזמן שאני הכנתי סיכה, ליה לא טמנה ידה בצלחת היצירתית, יותר נכון היא כן טמנה אותה, טמנה אותה עמוק בקופסאת הכפתורים והפיצעפקס של אמא, ועיצבה לעצמה לבד לגמרי שרשראות.תעשו חיים ותהנו, חג שמח
אפרת4 תגובות:

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking