הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 1 ביוני 2011

artMind - דף צביעה לילדים - הבנות של יעל

 

אחד הדברים האהובים עלי בילדיסקו הוא פרויקט artMind. למי שלא מכיר אלו הם דפי צביעה לילדים שהם מקוריים לגמרי, מאויירים לגמרי ומקסימים עד בלי די. דפי הצביעה הללו נעשו במיוחד על ידי מאיירות מוכשרות עבור קוראי הבלוג. והרעיון מאחורי הפרויקט הוא כפול: האחד, הכרת מאיירות מוכשרות לקוראי הבלוג והשני לתת לילדים שלנו עוד אופציות צביעה נחמדות שהן לא בהכרח בת הים הקטנה ובוב ספוג.


השבוע מתארחת יעל פרנקל שהיא מאיירת ומעצבת גרפית שמתגוררת בבואנוס איירס, ארגנטינה. היא אמא לשניים שאוהבת את מה שהיא עושה. ואתם חייבים ללכת לבקר אצלה בחנות, יש לה שם מטעמים קטנים ומוצלחים.


יעל נותנת לכם להכיר את הילדות הנהדרות שלה, כל אחת והאופי שלה, לבוש וסטייל. כל אחת תצליח למצוא לעצמה מישהי שהיא "שלה", מתאימה לה. הדמויות שלה עושות לי חשק ליצור מהן פלייסמנט צבוע, או סימניה מגניבה. נכון שזה מרגש שאיור עושה לך חשק ליצירה ועשייה?


להורדת דף צביעה - הרבה דמויות
להורדת דף צביעה - מעט דמויות (גדולות יותר)

2 comments:

 1. מקסים בהחלט, תודה על השיתוף
  רצה אל יעל לבלוג
  יום נפלא
  שולי
  SHOULYHZO1

  השבמחק
 2. לי זה מיד עושה חשק לעשות דודלינג ולשרבט דמויות כאלה בעת האזנה למתרחש בישיבת הצוות הקרובה...
  מקסים...

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking