הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 1 ביוני 2011

עיצוב חדרי ילדים - ארץ הפיות (fairy land- room decor)


זוכרים את בית העץ הקסום? ובכן אותה חברה, kidtropolis אשר מתמחים בהגשמת חלומות (של ילדים והורים עמוסי דולרים) מביאים אותה בפרויקט גרנדיוזי אחר - חדר ארץ הפיות.

 כארבעה חודשי תיכנון ועוד 5 ימי הקמה בני 14 שעות עבודה מולידים את החלל הפייתי הזה. החדר אמור לספק מענה לתינוקות שתהפוך לפעוטה ואז לילדה ועדיין תוכל להנות מהחלל. אני לא יכולה שלא לתהות מה תהיה השאיפה שלה לעיצוב החדר כטינאג'רית בעוד כמה שנים... (על מה אתם מהמרים?)

אם תתעלמו מהאמריקאיות שניבטת מכל פינה ( אמריקאיות = הרבה מהכל, עומס, גודש, הגזמה, וחוסר חן תעשייתי שמנוגד לעניין הפיות) תמצאו בסיס טוב לכמה רעיונות. אני מכירה כמה בנות מוכשרות שהיו עושות מהבסיס העיצובי מטעמים יפהייפים עם טאצ' של עבודת יד ופרטים חמימים יותר ופחות מהוקצעים.


3 תגובות:

  1. כשראיתי את האימג' הזה לא יכולתי להפסיק לחשוב על האבק שבטח היה מצטבר אצלנו בענפים של העץ (-: ועכשיו.. כשהכרחת אותי להסתכל על עוד דברים.. המיטה העגולה מדליקה ממש..

    השבמחק
  2. זו דוגמא מעודנת להפליא לעומס ולקיטש' ה"אמריקאיים" ... היכולת שלהם בלתי נלאית - במובן השלילי כמובן. לפעמים זה כל כך מכוער ואפילו מצער.

    השבמחק
  3. כן פורמת יקרה, אכן האבק בהחלט יכול להיות אישיו של ממש. ושוב כן (איילת) הם לגמרי יודעים לעשות את זה... כאלה הם האמריקאים היקרים, עכשיו כשאת יושבת בינהם, את חשה זאת על בשרך :)

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking