הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 7 ביולי 2011

דוכן אוכל - הפעלה ליום הולדת שמח (food stall - birtday party)


ענבל, אמא של עדי שלחה תמונות ותיאור נפלא על פעילות כייפית שהיא יצרה בגיבוי משפחתי. זו פעילות שהיא גם הפעלה וגם אטרקציה ליום הולדת והיא גם לגמרי DIY. מדובר ביום הולדת מצומצמת ואינטימית שנחגגה על חוף הים ויצרה "באזז" התרגשות וכייף בקרב הקטנים והגדולים שבחבורה. הנה כל הפרטים על מסיבת יום ההולדת של עדי:


אחה"צ בחוף הים, מתכנסת חבורה עליזה של קטנים וגדולים, לחגוג לעדי בן ה- 4 יום הולדת שמח, כיייפי ואינטימי. רווית ודורון הם דודים מוכשרים שיצרו דוכן למכירת אוכל מקרטון פלאזמה שהוצב על סטנד להגבהה. זו פעילות שהיתה מוקד המסיבה ויועדה לקטנים ולגדולים כאחד והיתה הצלחה אדירה.זוכרים את דוכן הקאפקייקס של ליה? ובכן כאן, הוא תפס כיוון של דוכן אוכל - קרטון הפלזמה נצבע, תפריט המסעדה נתלה, והמטעמים מחכים "לקונים".  לרשות הרעבים הועמד "אשראי" - מצבור שטרות שבחלקם הושאלו מהמונופול הביתי וחלקם נקנו בכפר גילעדי בת"א, חולקו בתחילת הפעילות.כד שבשבות קטנות עיטר את הדוכן וכל "קונה" זכה לקבל גם שבשבת וגם מגנטים עם משפטים שמחים, כמו: 'שיהיה לך יום שמח').
מה בתפריט? תפריט: בקלחי תירס, נקניקיה בלחמניה (שהכנו בצד על צלחת  ו"נמכרו" בדוכן). אחרי המנה העיקרית הגיע הכיף של הממתקים: הכנו שיפודי מרשמלו טבולים בשוקולד שהיו מאוד מאוד מאוד טעימים. קונוסים בצלופן עם ערבוב של חטיפים: סוכריות קופצות, סוכריה על מקל ועוד כל מיני תענוגות נמכרו כעיסקת חבילה על ידי עדי הנדיב וניתנו לכל אחד בשקית (הוא התעקש על השקית שזה היה פשוט מצחיק). 
הילדים התעסקו בדוכן כל הזמן, רצו למכור ולקנות ונהנו מכל ההתעסקות הזו.היה נחמד לראות כיצד הם הופתעו לראותו בתחילה. ובנוסף, היה נחמד לראות כיצד גם המבוגרים השתתפו ונהנו.


לאחר מכן,  עשו קצת יצירה עם חול ודבק (אמא שכחה את הצבעים בבית) אבל זה היה יפה גם ככה. עודה, שירי יומולדת וזהו.

תודה לעינבל, אמא של עדי, ששיתפה אותנו בכל הכיף הזה. ומזל טוב!

2 comments:

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking