הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שישי, 26 באוגוסט 2011

איך התגברתי על מזימת היובש הגדולה ( טריק חמוד ליצירת צבעי מים ) - how to revive a dry marker


ממש כמו שאפשר למחזר את שברי הצבעים וליצור צבע מגניב לגמרי בעצמכם, מסתבר שאפשר לשחק אותה אמא תרזה גם על טושים שיבשו. אחרי שהואלנו בטובנו לשבת רגע ולברור מתוך קופסאת הטושים את אלו ששבקו חיים, ותמיד מעצבנים שהם בכלל שם ולא במקום הראוי להם - בפח. אליהם חברנו את חבילת הטושים החדשה שיבשה. איכשהו, כל הפקקים נפתחו מעצמם. בתפקיד ראשי, פותח הפקקים -יאיר,  בתפקיד בלתי נשכח ומרטיט  -  מככבת ליה שהעלימה עין בחוסר אכפתיות. ובתפקיד משנה משובח, אמא שלא פיקחה והתרשלה בפרישת כנפי ההשגחה העליונה.  וכך היה שחברי משפחת מ', כל אחד בחלקו המשובח, חברו להם והנפיקו את מזימת היובש הגדולה.


טריק ישן נושן, כנראה מתוקופת הצנע, מלמד שאם תטבלו את הטוש היבשושי במעט מים ותתנו לו לנוח. משהו טוב יקרה - הצבע "הרדום" שבו יעור לחיים, וינבע מעינות של צבע שופעים (הוא גם ירוץ במרחב ושערו יתבדר ברוח, כן כן). ואז אפשר לעשות יופי של צבעי מים מהתרכיז טושים הזה.

תודו שהטריק הזה מסדר לכם ת'חיים. ונראה אותכם עכשיו זורקים אותם בלב שלם...


ולסיום, מבט קטן, מנקודת מבטו של משקיף האו"ם (אני, כאילו) על הצד הימני של החצר. זוהי בעצם הממלכה של יאיא ולילו ויש בה, סוס על קפיץ, טרקטור, אוהל נסיכות, בריכה עם רשת נגד יתושים, שרשרת סרוגה הורסת שאתם לא תצליחו לראות פה בכלל ועוד מיני כייפים.


שבת שלום לכם
אפרת

תגובה 1:

  1. אחלה רעיון בהחלט ינוסה, תודה רבה.
    והחצר מקסימה.

    ליאת

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking