הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום ראשון, 21 באוגוסט 2011

סוגיית החלקים הקטנים - משחקים פרקטי - Swoop bag

כל אם שחובקת בידיה שחקני פליימוביל, לגו, קוביות מכירה את העניין -  אלפי חלקים, חלקיקים, פיצפונים פזורים על הריצפה. סיוט לאסוף, ועסק שמסתים לעיתים בשאיבה אכזרית(אגב, בלי קשר, כל עוד מיכל האיסוף של השואב ריק- זו דרך נהדרת לאסוף בזריזות)

אבל תנו לאמהות את הסוגיה הבעיתית והן יפתרו אותה כמו שרק אמהות יודעות- יפה, פרקטי ויעיל.  שלושה דורות נשיים מביאים אליכם "תיק לגו" סופר מגניב ויעל שהתפתח באבולוציה טבעית עד לקבלת האלפא - SWOOP BAG. הסבתא תפרה לאח, לאחר מכן, האמא (של האח) תפרה גירסה נוספת לנכדה. ואז באה ביתה, שרה קירק, ותפרה את המודל החדש.

התיק נפתח למשטח מעוגל אשר נפרש על הרצפה ושמאפשר לראות את חלקי המשחק בבירור. קל לאגד אותו בחזרה לכדי תיק (שרוכי משיכה) בשניות ספורות. ואז ניתן לתלות על וו או לדחוף מתחת למיטה וחסל בלאגן וצורך לאיסוף. העיצוב פשוט והמודרני, החומרים העמידים והצבעים שלו מגניבים. פשוט ומשגע.

 אם אתן יכולות ורוצות, תוכלו לעשות משהו דומה בעצמכן. אומנם אין  את השוליים של הSWOOP אבל הוא אפשרות נחמדה בפני עצמה. ההוראות המלאות- כאן.

תגובה 1:

  1. את יודעת אם ניתן להשיג אותם בארץ? ראיתי באתר שהמשלוח בארה"ב בלבד..

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking