הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 16 בנובמבר 2011

שימושים מרנינים לחיות מפלסטיק - diy design with plastic animal toys

זוכרים את הפוסט הזה שעשה שהחזיר חיים לצעצועים זנוחים והפך אותם לפריט עיצובי נחשק. ובכן, ישנם אנשים יצירתיים שעושים חיל בתחום, כמו למשל חיות בבועה. אבל אנחנו כאן היום בשביל ההומור... אז קבלו את הרעיונות היצירתיים המשעשים ביותר בתחום:

1. המגנטים של סטף מנטיס  - No Butts משחק המילים החמוד הזה מדבר אלי במיוחד - אמא, ששומעת 'אבלים' מהבוקר עד הערב ואין מה לומר לפעמים זה מעייף ת'תחת.  ואי אפשר כמובן בלי מחזיקי התכשיטים המגניבים של ראשים או טוסיקים של חיות.


2. מחזיק ספרים של ג'סיקה היל, שהוא כל כולו עבודה פשוטה מחומרים זמינים. התוצאה שווה ומצחיקה, בידקו את ההדרכה שלה.


3.  מחזיק תמונה או כל פתק באשר הוא מבית היוצר של פוטוג'וג'ו. אמנם אין הסבר, אבל בהחלט אפשר להבין את הכיוון לעשייה עצמית.


4. אצבעות של פלמנגו.... אהממ....  אבל יש לומר שהתליונים שהיא עיצבה הם חמודים של ממש והומור זה דבר טוב. חיות הפלסטיק של הסוואנה מעולם לא היו שיקיות כמו תחת אצבעותיה. ויש הדרכה מלאה למי שמעוניין.

5. אריה שעשה הסבה ועשיו הוא - בית עציץ קטנטן, נושא בגאון קקטוסים מתוקים.  מבית היוצר של Plaid Pigeon
4 תגובות:

  1. אוי, זה בא לי בזמן כל כך נכון, ברשימת הקניות שלי היה "מחזיק ספרים" ולא ידעתי שיהיה כל כך פשוט ליישם. תודההההה!

    השבמחק
  2. כן בהחלט רעיונות חמודים. יעל, שמחה שבא בזמן ...

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking