הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום רביעי, 16 בנובמבר 2011

אטלייר לילדים - פינת יצירה מפנקת (kids creative atelier)

פינת עבודה יצירתית ולימודית, הינה דבר נפלא עבור ילדים. תעשו אותה מזמינה, נוחה, וכייפת והם יהנו לבלות בה שעות של הנאה. הנה שתי אופציות במחיר דומה, האחת ניידת וקומפקטית השניה ניייחת וגדולה. וודאי שלא צריך לרכוש בהרבה כסף בכדי ליצור פינה שווה: שולחן, כסאות, מידוף וכלי איכסון, אבל נחמד לקבל השראה.


אטלייר - במזוודה שהוא גם כסא, עוצב על ידי Kana Nakanishi. מזוודת עץ טבעית ויפה מאפשרת לילדים לשאת בתוכה ציוד ליצירה ואמנות. ובמהלך פשוט היא הופכת לכיסא קטן, למקרה שהפיקאסו הקטנטן חייב לשבת רגע לעשות סקיצה בפארק. המחיר ממש גבוה וחבל, אבל אם בכל זאת, אז אפשר לרכוש כאן ב-495 $.

והגירסה הפחות קומפקטית ונישאת, - מרכז יצירה מקצועי של ממש, עם תאי איכסון נשלפים ונגישים, מזמין לשבת ולהנות. באותו מחיר כמו של חברו המינימליסטי מיפן תקבלו יחידה מכובדת. ניתן לרכוש כאן ב- 430 $תגובה 1:

  1. פינת הישיבה משגעת, חוץ אולי מהכסא שלא נראה הכי נוח בעולם.שבת מקסימה.

    השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking