הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום חמישי, 15 בדצמבר 2011

הומאג' חורפי - שרשרת דגלים לעיצוב החדר ( free download winter bunting)


הומאג' חורפי קטן, לזה שרק בלילות מראה את פרצופו ועושה לנו קר. ואני, אני בכלל טיפוס א- חורפי בעליל. כלומר, אין לטעות, יש לו למר חורף, נקודות חיוביות שיש להוקרין. אבל האנרגיות שלי מכווננות לתדרים חמים.

מנסיון שלי, כמעט כל מי שראה את שרשרת הדיגלונים החורפית, תלויה על הקיר, התאהב.... שווה להדפיס ולתלות. רצוי על נייר עבה,  אבל בהחלט אפשר גם על נייר מדפסת רגיל. קראו את ההערות בסף.

שרשרת דיגלונים  - לקישוט ודקורציה של חדר ילדים

  1. מורידים את  שלושת הקבצים:לחיצה על שלושת התמונות מעל, תפתח תמונות גדולות באיכות טוב. פששוט לעשות קליק ימני ולשמור בתקייה הרצויה)
  2. מדפיסים , רצוי על דף עבה הקשיחות של הדף תעניק מראה טוב יותר ותמנע "הסתלסלות של הדף".
  3. לגזור בהיקף, לקפל היכן שמסומן - "קו קיפול"
  4. ולחבר* אל חוט/ סרט.
האופציות לחיבור הן רבות : דבק סטיק פשוט, שדכן משרדי, תפירה במכונה, או תלייה באטבי כביסה קטנים - הכל כשר, הכל הולך. רק שיהיה שמח.

הערות:

אם רוצים את החוט אפשר לחבר עם מסקינטייפ לקיר. אח"כ ניתן להסיר בקלות וללא נזק מקלך לקיר.
אם החלטתם להדפיס על נייר מדפסת רגיל, כדאי ליצור "יציבות" ומניעה של הסתלתסלות הדף בקצוות. ניתן לתת נגיעה של סלוטייפ או מסקינטייפ ולהדביק את הדגלון אל הקיר בקצוות המשולשים.. יוצרים לולאה עם הדבק, ובכך יוצרים מעין "דבק דו -צדדי, שידבק אל הקיר ואל הדגלון. אגב, אפשר להחליש את העמידות של הסלוטייפ על ידי הדבקה ראשונית על בגד שלכם, הסיבים של הבגד יפחיתו מעוצמת הדבק.

5 תגובות:

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking