הורות יצירתית שמאמינה בילדים

לא פשוט בתקופה של היום לגדל אותם ולזכור תוך כדי, להנות מכל רגע. אם עוצרים רגע ונזכרים שהם בעצם הכי חשובים ושהם גדלים כל כך מהר נבין שיש להתענג על כל רגע. ילדיסקו- הבלוג הכי שובב בסביבה מנסה לשנן לעצמו ולכם את זה בדיוק. יצירה, השראה, רעיונות והמלצות שיעשו לכם את ההבדל.יום שלישי, 14 בפברואר 2012

creativi-tea - מתנה חורפית שמחממת לבבות לחג האהבה


יום האהבה מצויין היום בלבבות ומתיקות ברחבי העולם. וגם אנחנו בבית ערכנו ניסויים של אהבה במהלך השבוע האחרון.  והרי שכל החוגג ואוהב - הרי זה משובח.

נכון, נכון, חוגגים פה אהבה כל יום, כל השנה. אבל השבוע האחרון פתחנו קורס מבוא קצרצר ליישומי אהבה. ערכנו מיפוי לב (יצירתי), הכנו עוגיות לב וקישטנו, מכתבי אהבה מצוירים + מעטפות, ומחוות קטנות של אהבה פוזרו "בקטנה" ברחבי הבית: נגיד ליה מתאפקת ולא בועטת ביאיר שתולש מידיה את הבובה האהובה עליה (הלו קיטי  לבושה כרקדנית, אם אתם מתעניינים) ומעיף אותה החוצה מהחלון.


אבל הכי אהבנו את תיוני האהבה שהכנו לסבא. להמיר את תיוני התה הרגילים למשהו חמוד ומשודרג זה רעיון מלבב וישנן שלל אופציות חמודות למשל: נייר עטיפה ותיון עם מסר, לבבות פשוטים, ויש את שדרוגי התה האלו אלו ועוד רבים וטובים יותר או פחות.אנחנו עשינו זאת משקיות תה פשוטות, שליה הסירה את הנייר המקורי מקצה החוט במסירות רבה. בינתיים חתכתי עבורה עיגולים וישבנו לצייר עם טושים יחד. אח"כ מדביקים, עוטפים ומוסרים.

 היה כיף!! כמה מהנה יכולה להיות כוס התה כשתיון של אהבה מבצבץ ממנו בזוהר משמח?

3 תגובות:

 1. מי-טל של אריאל14 בפברואר 2012 בשעה 11:35

  איזה רעיון מעולה !!
  המון אהבה וד"ש לליה
  מאיתנו..

  השבמחק
 2. מקסים :-) כרגיל בבלוג הזה

  השבמחק
 3. מקסים! חג אהבה שמח. רעיון פשוט מקסים ומחממם תרתי משמע!
  אמא1

  השבמחק

Related Posts with Thumbnails

frontpage tracking